Top Ad unit 728 × 90

 

Transmisje F1 w sezonie 2016 w Eleven Sports Network

Koniec z Formułą 1 w Polsacie. Już wiadomo, gdzie transmitowane będą Grand Prix w nadchodzącym sezonie 2016. Właśnie otrzymałem poniższą informację prasową:

ELEVEN SPORTS NETWORK WRZUCA WYŻSZY BIEG NABYWAJĄC PRAWA DO NOWEGO SEZONU FORMULA 1®

Warszawa, 15 lutego 2016 r. – ELEVEN SPORTS NETWORK będzie pokazywać NA ŻYWO emocjonujące wyścigi F1®, do których nabyła prawa na WYŁĄCZNOŚĆ na terytorium Polski na podstawie wieloletniej umowy.

Formula 1® to najbardziej prestiżowe wyścigi samochodowe na świecie i najbardziej popularna coroczna seria zawodów sportowych. Polscy fani F1® będą mogli oglądać relacje z 2016 FIA Formula One World Championship™ w ELEVEN SPORTS NETWORK NA ŻYWO i NA WYŁĄCZNOŚĆ. Po raz pierwszy w historii zawody będą składały się z 21 wyścigów.

W zbliżającym się sezonie, w którym o trzeci z rzędu i zarazem czwarty w karierze tytuł mistrza świata FIA Formula One™ będzie walczył Brytyjczyk Lewis Hamilton, ELEVEN SPORTS NETWORK będzie obszernie relacjonować zawody pokazując piątkowo-sobotnie sesje treningowe i kwalifikacje oraz odbywający się w niedzielę wyścig.

„Formuła 1 jest pełna emocji i napięcia. To kwintesencja zapierającej dech w piersiach rozrywki, którą chcemy dać wszystkim naszym widzom”, mówi Danny Menken, dyrektor zarządzający grupy ELEVEN SPORTS NETWORK. „Kibice sportów motorowych w Polsce nie przegapią żadnej przyprawiającej o zawrót głowy akcji w sezonie, który zapowiada się bardzo interesująco. Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować im kolejny rozdział z historii F1”.

W tym roku rywalizacja rozpocznie się od wyścigu 2016 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, który odbędzie się w dniach 18-20 marca w Melbourne, a zakończy się 27 listopada zawodami w Abu Dhabi, w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Kalendarz mistrzostw został poszerzony o imprezę w Baku, w Azerbejdżanie, które zaplanowano na weekend 17-19 czerwca.

Szczegółowe informacje o transmisji wyścigów F1® w ELEVEN SPORTS NETWORK zostaną podane w kolejnych komunikatach.

W Polsce kanały Eleven i Eleven Sports można oglądać za pośrednictwem platformy nc+, player.pl, UPC, Multimedia Polska, INEA, Netia, East & West, Gawex, City-Net, Elsat, WTvK, JMDI, Supermedia, STTB, ASTA-NET, Antserwis i TVK SM Grudziądz. Dzięki umowie o współpracy z Agora SA, Ringier Axel Springer Polska i Grupą WP, niektóre treści zamieszczane są również w serwisach sport.pl, onet.pl, wp.pl.

Nie wiadomo jeszcze kto będzie komentował wyścigi w Eleven Sports Network. Oczywiście transmisje nadal mogą się znaleźć w Cyfrowym Polsacie, ale jako pakiet dodatkowy kanałów Eleven, obecnie nie ma takiej opcji.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.