Promocja 7 dni za darmo F1TV Pro

F1TV

Świetne wieści dla wszystkich fanów Formuły 1 w Polsce. Jeśli ktoś ma wykupiony pakiet VIAplay i chciałby porównać jakość z F1TV lub po prostu zobaczyć jak wygląda dostęp do kamer z każdego bolidu, rozbudowany live timing i archiwum wyścigów Grand Prix z ostatnich 40 lat ma do tego idealną okazję.

Aktualną Promocja
Na start sezonu trwa promocja dla nowych kont, 7 dni za darmo dla tych którzy jeszcze nigdy nie korzystali. Można uruchomić i od razu anulować subskrypcję. W ten sposób można obejrzeć za darmo pierwszy i drugi wyścig sezonu, dwukrotnie korzystając z promocji.

Pakiet można kupić klikając w link i działa tylko przez przeglądarkę, w aplikacji na ten moment cena jest bez promocji. Jeśli chcecie wesprzeć mój blog to zapraszam do zakupu.

Co Oferuje F1TV Pro?
F1TV Pro to nie tylko transmisje na żywo z wyścigów Formuły 1, ale również emocje z towarzyszących serii, takich jak F2, F3 i Porsche Supercup. Kupując dowolny pakiet, uzyskujesz także dostęp do rozbudowanego Live Timing, bogatego archiwum obejmującego ostatnie 40 lat wyścigów, analizy oraz fascynujące programy dokumentalne.

Jakość Obrazu i Dostępność
Jakość obrazu w F1TV Pro automatycznie dostosowuje się do twojego wyświetlacza i łącza internetowego. Chociaż możesz dostosować ją ręcznie, maksymalna rozdzielczość to Full HD (1920 x 1080 pikseli) przy 50 klatkach na sekundę. Istnieje także nadzieja na jakość 4K w przyszłości, co z pewnością zadowoli wszystkich miłośników doskonałego obrazu.

Obsługiwane Urządzenia
F1TV Pro jest dostępne przez przeglądarkę internetową oraz na różnych urządzeniach, w tym Chromecast, Apple TV, Android TV, Amazon Fire TV, Roku, smartfony i tablety z systemem Android i iOS. Warto jednak pamiętać, że niektóre telewizory Smart TV mogą wymagać instalacji aplikacji ręcznie, a niektóre mogą nie obsługiwać aplikacji.

Język i Komentarz
Choć F1TV Pro niestety nie oferuje polskiego komentarza, dostępne są komentarze w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim, francuskim, portugalskim lub holenderskim. Wielokulturowość komentarzy daje pewną różnorodność, a opcja wyłączenia komentarza i korzystania z napisów pozwala na dostosowanie się do indywidualnych preferencji.

Limit Urządzeń na Jednym Koncie
Zgodnie z regulaminem, do jednego konta można przypisać sześć urządzeń, ale jednocześnie dostępny jest tylko jeden przekaz wideo z głównego wyścigu F1. Przynajmniej taka jest oficjalna wersja, od wielu osób słyszałem, że dzielą się swoim kontem F1TV i kupują je na dwie osoby.

Alternatywa dla Polskich Fanów
W Polsce nadal istnieje alternatywa w postaci VIAplay, jednak wysoka cena i słaba jakość sprawiają, że wielu fanów zwraca się w stronę F1TV Pro. Dla tych, którzy cenią sobie polski komentarz, VIAplay może być opcją, choć warto zauważyć, że F1TV Pro oferuje wiele innych zalet.

Tak więc, to idealna okazja dla wszystkich fanów Formuły 1 w Polsce, aby skorzystać z promocji na roczny dostęp do F1TV Pro i zanurzyć się w świat emocji i rywalizacji na najwyższym poziomie.

Do zobaczenia przed telewizorami!