Zbuduj replikę legendarnego bolidu Ayrtona Senny - LOTUS RENAULT 97T

Nowa kolekcja od De Agostini – „Lotus Renault 97T Build Up”

Dzięki najnowszej kolekcji wydawnictwa De Agostini możesz zbudować krok po kroku i część po części wspaniały model legendarnego pojazdu Ayrtona Senny.

Replika w imponującej skali 1:8, oparta na oryginalnym samochodzie i projektach przechowywanych przez Classic Team Lotus. To superwierna reprodukcja stworzona na podstawie oryginalnego bolidu.

Zarezerwuj kolekcję na stronie https://tinyurl.com/LOTUSF1FANKLUB i użyj kodu – LOTUSF1FANKLUB

W ramach prenumeraty otrzymasz od nas ekskluzywne prezenty!

Ayrton Senna uważany jest przez wielu za najlepszego kierowcę w historii Formuły 1. Podczas swojej niezwykłej kariery zdołał zdobyć 3 mistrzostwa świata, 41 zwycięstw i 65 pole position. Jego przedwczesna śmierć uczyniła go Numerem Jeden już na wieki... Pamięć o Nim pielęgnują kolejne pokolenia fanów Formuły 1.

Teraz możesz zbudować własną replikę Lotusa Renault 97T w imponującej skali 1:8 – model identyczny w każdym szczególe z tym prowadzonym przez Ayrtona Sennę!

To superwierna reprodukcja stworzona na podstawie oryginalnego bolidu i projektów zachowanych przez Classic Team Lotus. Metalowe nadwozie, drobiazgowo odwzorowane szczegóły, wierna replika silnika Renault EF4B, a poszczególne elementy wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów.

Przez kolejne etapy montażu poprowadzi cię ilustrowana instrukcja krok po kroku. W każdym numerze znajdziesz szczegółowe instrukcje, schematy, zdjęcia i porady techniczne. Dodatkowo będziesz mógł przeczytać wyjątkową monografię poświęcona najlepszemu brazylijskiemu kierowcy wyścigowemu wszech czasów.

Kolekcja dostępna jest tylko w prenumeracie online. Zamawiając ją, otrzymasz gablotę ekspozycyjną na Twój model Lotusa Renault 97T. Lekką, elegancką i przezroczystą gablotę na podstawce, która wyeksponuje Twój model Lotusa Renault 97T otrzymasz wraz z numerami: 45., 69., 87., 105.

Jeśli wybierzesz metodę płatność kartą lub PayPal, otrzymasz wraz z numerem 44. dodatkowy prezent – model Lotusa Renault 97T w skali 1:43  ̶  model wysokiej jakości, odwzorowany w najdrobniejszych detalach, z metalowym nadwoziem.

A jeśli zamówisz prenumeratę w okresie przedsprzedaży (do 10 lipca 2024 r.),  otrzymasz dodatkowy prezent z numerem 50.  ̶   fantastyczny plakat. Plakat w wysokiej rozdzielczości przedstawiający Lotusa Renault 97T.

Zarezerwuj kolekcję na stronie https://tinyurl.com/LOTUSF1FANKLUB i użyj kodu – LOTUSF1FANKLUB

W ramach prenumeraty otrzymasz od nas ekskluzywne prezenty!