Top Ad unit 728 × 90

 

Aukcja Marussi przełożona

Szanse na powrót Marussi odżyły po tym jak planowana na środę aukcja majątku zespołu została odwołana. W tym tygodniu miały być sprzedane między innymi bolidy z poprzedniego sezonu, trzy bolidy GP3, wszystkie części zapasowe i wyposażenie zespołu.

Jak podaje Sky Sports, Marussia jest w zaawansowanych rozmowach z nową grupą inwestorów, nawet pomimo tego, że ich zadłużenie sięga 31 milionów funtów. Zespół widnieje cały czas na tegorocznej liście startowej jako Manor F1 Team.

W sezonie 2016 na starcie może zgodnie z zapowiedziami pojawi się zespół Hass i dużo plotek mówi o tym, że to właśnie on wykupi pozostałości po Marussi.

Mam nadzieję, że w końcu te wszystkie plotki zamienią się w oficjalne informacje i nowe zespoły faktycznie będą chciały dołączyć do Formuły 1. Takie zespoły jak HRT, Caterham czy Marussia to tylko takie żywe trupy, które nie wiadomo po co inwestowały duże pieniądze, a efektów nie było widać.
 [post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.