Gdzie oglądać zimowe testy F1 2024?


W sezonie Formuły 1, śledzenie testów zimowych staje się kluczowym elementem dla pasjonatów tego sportu. Warto wiedzieć, jak najlepiej podążać za wydarzeniami, a tutaj znajdziesz praktyczne wskazówki.

Promocja
Aktualnie trwa promocja 15% taniej na zakup F1TV szczegóły tutaj 

Dlaczego testy zimowe są ważne?

Testy zimowe to okres, w którym zespoły mają szansę sprawdzić swoje nowe bolidy przed rozpoczęciem sezonu. To jest pierwszy kontakt kierowców z nowymi konstrukcjami, zespoły mogą przetestować nowe części sprawdzić ich wydajność oraz niezawodność. My natomiast widzimy ogólny zarys tego jak prezentuje się forma poszczególnych zespołów i czego możemy się spodziewać po sezonie 2024.

Opcje Transmisji Online

Gdzie i jak oglądać testy zimowe Formuły 1 przez internet? Przyjrzyjmy się opcjom, a jedna z nich wyróżnia się jako najlepsza - F1 TV Pro. Dowiedz się, dlaczego warto zainwestować w ten pakiet.

F1 TV Pro - Twój Klucz do Świata Formuły 1

Najlepszy sposób na dostęp do transmisji na żywo, z komentarzem w języku angielskim byłych kierowców i doświadczonych ekspertów. Kupując pakiet F1 TV Pro, otrzymujesz nie tylko emocje z toru, ale także dostęp do ekskluzywnych treści z archiwum F1 oraz wielu dodatkowych programów przed i po sesjach. 

Jak Zakupić Dostęp?

Pakiet można zakupić tutaj. Płacicie normalną cenę, a ja otrzymuję prowizję z zakupu i dzięki temu wspieracie mojego bloga. Kupować najlepiej po kliknięciu linku przez przeglądarkę, ponieważ w aplikacji jest wyższa cena. Kupujecie przez przeglądarkę, a potem już logujecie się, na jakim urządzeniu chcecie.

Przed samymi testami zapewne będzie dostępna promocja o której będę informował na stronie. Rok temu było to 20% taniej na cały roczny pakiet. Wychodzi to około 200zl na cały rok

F1TV można oglądać w aplikacjach na komórkach, tabletach, telewizorach, streamować na Chromecast i oczywiście przez przeglądarkę na komputerze.

Wszystkie informacje o tym jak oglądać F1 TV w 2024 znajdziecie tutaj

VIAplay

Druga opcja to zakup dostępu w polskim VIAplay. To jest wybór dla tych którzy chcą mieć komentarz po polsku. Tu pakiet kosztuje 55zl miesięcznie chyba, że trafi się promocja. To prawdopodobnie będzie ostatni sezon w tym portalu ponieważ wycofują się z polskiego rynku.

Kalendarz Testów Zimowych

W tym sezonie testy zimowy będą trwać tylko trzy dni od 21 do 23 lutego

Sesje każdego dnia są podzielone na poranną i popołudniową. Pierwsza odbywa się od ósmej do dwunastej naszego czasu, a druga od trzynastej do siedemnastej.

Składu zespołów na przedsezonowe testy 

Zespół / Dzień Środa, 21 lutego Czwartek, 22 lutego Piątek, 23 lutego
Red Bull Verstappen Perez / Verstappen Perez
Mercedes Russell Hamilton Hamilton / Russell
Ferrari Leclerc / Sainz
McLaren
Aston Martin Alonso / Stroll Alonso / Stroll Stroll / Alonso
Alpine Ocon / Gasly Gasly / Ocon Ocon / Gasly
Williams Albon / Sargeant Sargeant Albon
RB
Stake Sauber
Haas F1 Team Magnussen / Hulkenberg Hulkenberg / Magnussen Magnussen

W Bahrajnie z tego też powodu połowa testów odbywa się w słońcu, a druga już po zachodzie. Każdego dnia na torze zawodnicy spędzą osiem i pół godziny.

Śledzenie Składów Zespołów i Analizy

Nie tylko transmisje live są ważne - na mojej stronie oraz w mediach społecznościowych znajdziesz źródło informacji o składach zespołów, wynikach, analizach i podsumowaniach każdego dnia testów.

Gdzie Mnie Znajdziesz?

Jeśli chcesz być na bieżąco, zapraszam na moje profile społecznościowe oraz stronę internetową. Śledź mnie na Facebooku, Instagramie i portalu X, a także nowo dodane wpisy na platformie Threads.

Facebook: www.facebook.com/f1fanklub

Instagram: www.instagram.com/f1fanklub

Portal X: www.x.com/f1fanklub

Threads: www.threads.net/@f1fanklub

WhatsApp: https://whatsapp.com