Prezent na święta dla fana Formuły 1

 
Wielu z nas zna pasjonatów Formuły 1, którzy zawsze z niecierpliwością oczekują na okazję do otrzymania wyjątkowego prezentu związanego z ich ulubionym sportem. Jeśli zastanawiasz się, co sprawić przed urodzinami, świętami czy rocznicą, mam dla Ciebie idealną propozycję.

Książki

Powyżej na zdjęciu część mojej biblioteczka książek związanych z Formułą 1. Jest to najtańsza i jedna z fajniejszych opcji na prezent dla Fana Formuły 1.

Lista książek z linkami do sklepów znajduje się tutaj

Gadżety

Ciekawe rzeczy takie jak kalendarze, kubki, obrazy breloki znajdziecie na stronie msstore.pl


Formuła 1 otworzyła właśnie w internecie oficjalny sklep z autentycznymi pamiątkami z wyścigów. Można tam znaleźć kaski, kombinezony, jak i części bolidów. Sklep jest podzielony na kilka kategorii. W jednej znajdziemy rzeczy, które możemy kupić od razu, a w drugiej znajduje się portal aukcyjny, gdzie jest czas do końca aukcji i ktoś może nas przelicytować.

Dajcie znać, czy znaleźliście coś fajnego, co was interesuje. Cenowo jest oczywiście dosyć drogo, ale można tam kupić naprawdę wyjątkowe przedmioty lub kupić przykładowo spotkanie z Sergio Perezem.

Sklep znajdziecie na stronie https://www.f1authentics.com

Bilety

Jeśli oczywiście mówimy o prezentach, to dobre są też same bilety na wyścig.

Bilety na każdy wyścig najlepiej kupić na oficjalnej stronie Formuły 1. Ceny zależne są oczywiście od miejsca na torze, jak i wybranej opcji dostępu. Bilety są na sam wyścig, jak i cały weekend.

Gdzie kupić bilety F1: Sklep z biletami znajdziecie na stronie https://tickets.formula1.com/en

Lego

Zestawy F1 Lego stanowią doskonały prezent dla fana Formuły 1 z kilku istotnych powodów. Po pierwsze, umożliwiają połączenie pasji do tego sportu z radością z budowania. Proces składania modelu bolidu pozwala na głębsze zanurzenie się w świecie F1, umożliwiając lepsze zrozumienie detali konstrukcyjnych oraz złożoności technicznej tych maszynKoszulki, bluzy, czapki

Tu warto odwiedzić strony poszczególnych zespołów, które mają swoje sklepy, wtedy macie pewność, że rzeczy są oryginalne. Sa też polskie strony jak motofanstore.pl, gdzie można kupić rzeczy na prezent.

Modele bolidów F1


Nie można zapominać o modelach bolidów F1. Firma Burago przykładowo ma wiele takich modeli aktualnych i historycznych