Gdzie oglądać zimowe testy F1 w sezonie 2023?


W tym sezonie testy zimowy będą trwać tylko trzy dni o 23 do 25 lutego. Na szczęście bardzo łatwo można do nich zakupić dostęp. Będą dostępne na żywo w F1 TV Pro z angielskim komentarzem oraz VIAplay z polskim komentarzem. W tym roku testy mamy ponownie na torze w Bahrajnie z tego też powodu połowa testów odbywa się w słońcu, a druga już po zachodzie. Każdego dnia na torze zawodnicy spędzą osiem i pół godziny.

Sesje każdego dnia są podzielone na poranną i popołudniową. Pierwsza odbywa się od ósmej do dwunastej naszego czasu, a druga od trzynastej do siedemnastej trzydzieści.

W VIAplay komentować będą Maciej Jermakow, Bartosz Budnik, Bartosz Pokrzywiński, Jasiek Olejniczak i Robert Smoczyński. Będzie to ich pierwsza duża relacja z Formuły 1 od kiedy przejeli prawa do pokazywania wyścigów w tym roku. Pakiety VIAplay zakupicie tutaj. Do końca lutego pakiet na 30 dni można kupić za 34 zł, a od marca pakiet z transmisjami F1 będzie kosztował 55 zł.

W F1 TV Pro relację będzie prowadzić ich redakcja. Obecnie trwa promocja 20% taniej na dostęp do ich transmisji na cały sezon za 190zł. Promocja dotyczy tylko nowych kont, więc jeśli rok temu kupowaliście, korzystając z promocji, to trzeba teraz założyć konto na nowego emaila. 

Pakiet można zakupić tutaj. Płacicie normalną cenę, a ja otrzymuję promocję z zakupu. Zakup działa w tej niższej o 20% cenie, tylko przez przeglądarkę, w aplikacji jest wyższa cena. Kupujecie przez przeglądarkę, a potem już logujecie się, gdzie chcecie.

Zdjęcie Williams Media

Zimowe testy 2024