Jak znaleźć gry sloty z najlepszymi szansami na wygraną

Automaty do gier to wielki biznes w branży hazardowej. I nic dziwnego, że są tak popularne. Możliwe jest wygranie tysięcy z małego zakładu, bez żadnych umiejętności.

Ale pytanie, które wszyscy chcemy wiedzieć, brzmi: jak wybrać zwycięskie gry sloty i znaleźć te, które wypłacają najwięcej?

Ważne jest, aby pamiętać, że sloty są całkowicie losowe, jednak jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zyskać przewagę nad kasynem.

Wybierz automaty z najwyższym procentem powrotu do gracza


Jeśli szukasz automatów do gier, które mają największe szanse na trafienie, dobrym punktem wyjścia będzie znalezienie tych, które mają najwyższy procent RTP.

Dzieje się tak, ponieważ im wyższy procent RTP, tym większe prawdopodobieństwo wypłaty przez automat.

Procent wypłaty jest obliczany na podstawie kwoty, jaką dana maszyna wypłaciła przez cały okres jej eksploatacji, w stosunku do ilości wpłaconych pieniędzy.

Na przykład, jeśli gra ma RTP 94%, to teoria jest taka, że ​​jeśli włożysz 100 zł do automatu, możesz spodziewać się szacowanego zwrotu w wysokości 94 zł (w długim okresie).


Uważaj na fora dyskusyjne i wątki online


Takie jak fora TripAdvisor i Reddit często mają graczy na automatach, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami z podróży do miejsc takich jak Las Vegas, Atlantic City i Makau.

Gracze ci często podkreślają gry sloty w kasynach, w których cieszą się przyzwoitymi wypłatami.

Po drodze możesz także zbierać przydatne wskazówki i triki od innych graczy.

Korzystaj z porównywarek kasyn

 

Jeśli nie chcesz tracić czasu na przeszukiwanie wątków w poszukiwaniu automatów online z najlepszymi wypłatami, doskonałym miejscem do szukania są strony porównawcze, które oferują niezależne recenzje automatów.

Będziesz mógł zobaczyć wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby wybrać następną grę, od liczby linii wypłat i bębnów po procent RTP i datę ostatniej wygranej.

 

Zbadaj twórców gier, aby dowiedzieć się, którzy z nich oferują wysoki RTP%


Inną wskazówką, którą zalecają niektórzy gracze, jest zbadanie różnych twórców gier, aby znaleźć tych, które oferują najlepszy procent RTP.

Nie potrwa długo, zanim zaczną pojawiać się pewne trendy. Zauważysz, że stale wymieniane są automaty przez tych samych programistów, niektóre kasyna są identyfikowane jako posiadające luźne automaty, a automaty do gier z nazwy, które okazały się dużymi zarobkami dla graczy.

Twórcy oprogramowania online, tacy jak między innymi Playtech i NetEnt, są znani z wypuszczania automatów o wysokim procencie RTP.

 

Unikaj gier, które prawie nigdy się nie opłacają

 

Im więcej slotów możesz dodać do czarnej listy słabo zarabiających, tym łatwiej będzie ci znaleźć godne gry sloty.

Wiele automatów zostało wyróżnionych przez graczy jako gry, których należy unikać ze względu na ich niski procent wypłat.

Na takich listach często pojawiają się takie postaci jak „Wish Upon a Jackpot” Blueprint Gaming, „Adventures in Wonderland” Ash Gaming czy „King Kong” firmy Cryptologic.

 

Nauka stojąca za automatami do gry

 

Automaty do gry są proste: wrzucasz pieniądze, kręcisz bębnami i czekasz, aby zobaczyć, czy coś wygrałeś. Ale wewnątrz maszyny jest to trochę bardziej skomplikowane.

Gry sloty działają przy użyciu złożonego oprogramowania, znanego jako generator liczb losowych (RNG). Od tego zależy wynik każdego spinu.

Kiedy kręcisz bębnami, RNG zapewnia, że każdy wynik jest całkowicie losowy.

Niektórzy ludzie mogą siedzieć i grać na automatach godzinami, nic nie wygrywając, podczas gdy ktoś inny może przyjść i wygrać przy pierwszym spinie.

Jest bardziej prawdopodobne, że wygrasz w grze z mniejszym jackpotem w porównaniu z tymi ogromnymi graczami progresywnymi, jednak nadal możesz mieć szczęście i dość szybko zgarnąć ogromną nagrodę pieniężną.