Książka, Niki Lauda. Naznaczony została nominowana w plebiscycie na Sportową Książkę Roku!


Do końca stycznia można głosować na książkę „Niki Lauda. Naznaczony” Maurice’a Hamiltona w plebiscycie na Sportową Książkę Roku 2020. Przy pełnej mobilizacji fanów Formuły 1, publikacja jednego z najlepszych dziennikarzy piszących o sporcie ma duże szanse na zwycięstwo w konkursie. Głosy na pozycję wydaną pod patronatem F1 fanklub można oddawać pod linkiem idz.do/fb_sportowa_ksiazka_roku.

O książce:

Niki Lauda został kierowcą wyścigowym wbrew woli swojego ojca. Zacięcie i upór opłaciły się, bowiem zapamiętany został jako jeden z najwybitniejszych zawodników w historii Formuły 1.

Dzięki tej książce poznacie losy trzykrotnego mistrza świata, którego karierę przerwać mógł w dramatyczny sposób wypadek. Oto człowiek, który wpływ na F1 miał jeszcze długo po zakończeniu zawodowej kariery, pracując na rzecz wielu teamów.

Niki Lauda stał się inspiracją dla kolejnych pokoleń kierowców i przykładem, że sukcesy sportowcy odnosić mogą nie tylko w swojej macierzystej dyscyplinie, ale i w biznesie. Pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów Formuły 1.

Ponadto polecamy tę i inne książki, które aktualnie znajdują się na wyprzedaży pod tym linkiem idz.do/f1fanklub-wyprzedaz. Serdecznie zachęcamy do zakupów!