Gdzie oglądać transmisje F1? Polska 2020

Jak co roku informacyjnie post o tym gdzie i jak oglądać wyścigi Formuły 1 w Polsce.

W tym sezonie jak i poprzednich prawa do transmisji mają kanały Eleven Sports. Tam znajdziecie wszystkie sesje treningowe, kwalifikacje i wyścigi na żywo. Wybrane sesje powinny być dostępne w jakości 4K. Dodatkowo kanał ten prowadzi studia oraz magazyny, w których każda sesja jest analizowana oraz przeprowadzane są wywiady z kierowcami.

Kanały te są płatne. Można je zakupić w formie pakietów miesięcznych jak i rocznych dostępów. Są one dostępne w kablówkach, w telewizjach cyfrowych-satelitarnych. Dodatkowo można zakupić pakiety w serwisach streamingowych.

Jeśli ktoś szuka dostępu poza tradycyjnymi formami transmisji, czyli dostęp przez internet i mobilny w każdym miejscu to polecam dwie opcje.

1. Zakup rocznego pakietu na player.pl

Wtedy macie dostęp do wszystkich kanałów Eleven, czyli nie tylko do transmisji Formuły 1, ale też meczów piłki nożnej i wiele więcej

Promocję znajdziecie, klikając w baner poniżej. Pakiet na cały sezon kosztuje w tym roku tylko 120 złotych. Tak więc w porównaniu do zeszłego sezonu cena spadła.

Dodatkowo w tym roku player.pl wprowadził obsługę Chromecasta, więc oglądanie na telewizorze jest jeszcze łatwiejsze.

2. Zakup pakietu na Formuła 1 TV. - pakiet kosztuje 49,99€ na rok

Co mamy w pakiecie F1 TV Pro? Dostęp do streamów na żywo z każdej sesji Formuły 1, Formuły 2, Formuły 3 i Porsche Supercup. Dostęp do onboardów, team radio oraz rozbudowanego live timingu. Oczywiście w pakiecie jest też archiwum, w którym znajdziemy każdą sesję z obecnego sezonu, jak i powtórki wyścigów z poprzednich lat. Dodatkowo na platformie znajdują się filmy dokumentalne o historii tego sportu.

Gdzie oglądać powtórki? 

1. Ci, co wykupili dostęp w player.pl, mogą oglądać każdą sesję jeszcze 3 dni po jej zakończeniu: Tutaj lub poprzez program na player.pl, a jak jeszcze nie kupiliście pakietu Playera, to tu można też kupić zwykły pakiet na miesiąc za 15,00 lub na cały sezon.

2. Ci, którzy mają pakiet z elevensports.pl mogą oglądać każdą sesję na ich stronie przez 24h

3. Ci, którzy mają po prostu pakiet Eleven z kablówki, czy telewizji cyfrowej mogą szukać powtórek w programie TV.

4. Na kanale F1 na youtubie kilka godzin po wyścigu jest prawie 10-minutowy skrót najciekawszych wydarzeń.

5. Ci, którzy mają pakiet F1 TV, znajdą powtórki wszystkich sesji tutaj - Formula 1 TV. Można tam też wykupić pakiet na rok i miesiąc.

6. Polsat Sport dzień później, w każdy poniedziałek pokazuje 20 minutowy skrót wyścigu komentowany przez Andrzeja Borowczyka. Programu trzeba szukać na stronach Polsatu.