Jak zaoszczędzić trochę pieniędzy wyjeżdżając na wyścig F1

Formuła 1 to drogi sport nawet dla fanów. Bilety dużo kosztują, wyjazd za granicę również jest kosztowny. Można natomiast spróbować obniższyć koszta. Zakładam, że słyszeliście o karcie walutowej Revolut. To coraz popularniejsza usługa umożliwiająca płacenie za zagraniczne zakupy w obcej walucie, ale z dużo mniejszymi kosztami przewalutowania.

Poniżej znajdziecie informację jak skorzystać z promocji i zyskać dodatkowo darmową fizyczną kartę.

Gdzie są te oszczędności?
W Revolucie są dużo lepsze kursy wymiany walut niż w każdym banku, czy kantorze. Poniżej przykładowe wartości wymiany Euro

RevolutKantor AliormBankKantor stacjonarny
4.27424.28894.39674.3700
drożej o 1,47 grdrożej o 12,25 grdrożej o 9,58 gr

Wydając 500€ na wyjazd, można zaoszczędzić 50zł. Wydając więcej, można zaoszczędzić proporcjonalnie więcej.

Jak założyć konto Revolut?
Klikamy w link, podajemy swój numer telefonu. Otrzymujemy link do ściągnięcia aplikacji, w której podajemy swoje dane. Tam zasilamy kartę przelewem lub dodając pieniądze z innej waszej karty.

Jak korzystać z Revolut?
Można to robić na kilka sposobów, ale skupię się na dwóch najpopularniejszych: karcie fizycznej oraz kartach wirtualnych. Sam korzystam z obu opcji. Karta fizyczna to typowa karta prepaidowa Visa lub Mastercard, którą trzeba najpierw zasilić określoną kwotą, by móc nią zapłacić za zakupy np. w sklepie stacjonarnym czy internetowym.

Czyli kartami można zapłacić na przykład za bilety na wyścig przez internet lub za każdą rzecz, którą w nim kupujecie, na przykład za zakupy z Chin.

Oczywiście, aby móc zapłacić za zakupy kartą Revolut (fizyczną czy wirtualną), należy wcześniej doładować swoje konto w usłudze

Jakie są warunki otrzymania darmowej karty?
Konto trzeba założyć z tego linku.

Musicie zweryfikować swoją tożsamość, dodać pieniądze na konto, minimum 20 złotych za pomocą karty lub przelewu oraz zamówić fizyczną kartę.

Czy mogę płacić telefonem?
Tak karty można dodać do Apple Pay i Google Pay. Wtedy fizyczna karta nie jest potrzebna

PS.
Post nie jest sponsorowany przez Revolut, aczkolwiek korzystając z mojego linku wspieracie F1 Fan Klub ;-)