Jak zaoszczędzić trochę pieniędzy wyjeżdżając na wyścig F1

Formuła 1 to drogi sport nawet dla fanów. Bilety dużo kosztują, wyjazd za granicę również jest kosztowny. Można natomiast spróbować obniższyć koszta. Zakładam, że słyszeliście o karcie walutowej Revolut. To coraz popularniejsza usługa umożliwiająca płacenie za zagraniczne zakupy w obcej walucie, ale z dużo mniejszymi kosztami przewalutowania.

Poniżej znajdziecie informację jak skorzystać z promocji i zyskać dodatkowe 15 złotych na koncie i założyć darmową kartę.

Gdzie są te oszczędności?
W Revolucie są dużo lepsze kursy wymiany walut niż w każdym banku, czy kantorze. Poniżej przykładowe wartości wymiany Euro

RevolutKantor AliormBankKantor stacjonarny
4.27424.28894.39674.3700
drożej o 1,47 grdrożej o 12,25 grdrożej o 9,58 gr

Wydając 500€ na wyjazd, można zaoszczędzić 50zł. Wydając więcej, można zaoszczędzić proporcjonalnie więcej.

Jak założyć konto Revolut?
Klikamy w link, podajemy swój numer telefonu. Otrzymujemy link do ściągnięcia aplikacji, w której podajemy swoje dane. Tam zasilamy kartę przelewem lub dodając pieniądze z innej waszej karty.

Jak korzystać z Revolut?
Można to robić na kilka sposobów, ale skupię się na dwóch najpopularniejszych: karcie fizycznej oraz kartach wirtualnych. Sam korzystam z obu opcji. Karta fizyczna to typowa karta prepaidowa Visa lub Mastercard, którą trzeba najpierw zasilić określoną kwotą, by móc nią zapłacić za zakupy np. w sklepie stacjonarnym czy internetowym.

Czyli kartami można zapłacić na przykład za bilety na wyścig przez internet lub za każdą rzecz, którą w nim kupujecie, na przykład za zakupy z Chin.

Oczywiście, aby móc zapłacić za zakupy kartą Revolut (fizyczną czy wirtualną), należy wcześniej doładować swoje konto w usłudze

Jakie są warunki otrzymania dodatkowych 15 złotych?
Konto trzeba założyć z tego linku.

Musicie zweryfikować swoją tożsamość, dodać pieniądze na konto, minimum 20 złotych za pomocą karty lub przelewu oraz zamówić fizyczną kartę. Otrzymacie 15 złotych gdy dokonacie pierwszej płatności kartą i poczekacie, aż pojawi się ona w aplikacji jako Ukończona.

Te 20 złotych, którymi zasilicie konto nie tracicie tylko od razu możecie z nich korzystać. Więc nic nie tracicie, a możecie tylko zyskać.

Czy mogę płacić telefonem?
Tak karty można dodać do Apple Pay i Google Pay. Wtedy fizyczna karta nie jest potrzebna

PS.
Post nie jest sponsorowany przez Revolut, aczkolwiek korzystając z mojego linku wspieracie F1 Fan Klub ;-)

PS2.
Aktualnie promocja na dodatkowe 15zł nie jest aktywna