Top Ad unit 728 × 90

 

Przedsprzedaż książki Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie

Książka "Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie" będzie miała swoją premierę 6 maja, a tydzień później kierowcy F1 staną w szranki na ulicach Księstwa Monako.

Już teraz rusza przedsprzedaż. Książka będzie kosztować 49,90 zł, ale teraz w promocji w przedsprzedaży można ją otrzymać już za 39,90 zł - wysyłka od wtorku 16 kwietnia.

Książkę kupicie przechodząc do sklepu Wydawnictwa Arena tutaj - Promocja 39,90 

Ja już miałem okazję ją przeczytać i jest naprawdę dobra. Odbiega od biografii, które mieliśmy w ostatnio wydanych książkach. Tutaj mamy kilkanaście rozdziałów o najciekawszych wyścigach w Księstwie Monaco na przestrzeni kilku dekad. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów Formuły 1.

Opis książki:
Kiedy myślisz o Formule 1, myślisz o Monaco. Raz w roku ekskluzywne jachty cumują w porcie, gwiazdy zasiadają na trybunach, luksusowe samochody sportowe wypełniają ulice, a tysiące ludzi z całego świata zbiera się po to, aby obejrzeć największy, najważniejszy i jeden z najstarszych wyścigów w historii sportów motorowych.

Monaco jest efektowne, prestiżowe i uwodzicielskie. Dla kierowców jest to najbardziej wymagający wyścig roku. Wąskie uliczki, ciasne zakręty i ostre wzniesienia sprawiają, że jest to ostateczny sprawdzian umiejętności jazdy. Jest fizycznie i psychicznie ekstremalnie wyczerpujący.

Ten wyścig nie istnieje już w dawnej formie, ale wciąż pozostaje klejnotem w koronie każdego kierowcy Formuły 1. Po prostu nie ma drugiego takiego na świecie. Wygraj w Monaco, a twoje imię zostanie zapisane w historii na zawsze.

Na kartach tej książki dołączycie do takich gwiazd jak Graham Hill, Jackie Stewart, Ayrton Senna, Alain Prost, Michael Schumacher czy Lewis Hamilton.

Dzięki ekskluzywnym wywiadom i spostrzeżeniom kierowców F1 wielokrotnie nagradzany pisarz sportowy Malcolm Folley zagląda za kulisy tego kultowego toru, aby odkryć, jak to jest nim żyć i oddychać. Ukazuje wyjątkowy portret toru i odtwarza w ekscytujących detalach niezwykły weekend w Monaco, kiedy wyścig ukończyły tylko trzy samochody.

Opinie o książce:

Nie ma innego toru, na którym istnieje tak bliski związek pomiędzy możliwością rozbicia się a wygraną. To bardzo cienka linia, ale to jest właśnie największe wyzwanie
Niki Lauda

Grand Prix w Monaco jest mityczne. To prawdziwy sprawdzian siły dla kierowców. Tam dowiadujemy się, jak bardzo jesteśmy szaleni.
Olivier Panis

Tak wiele wspaniałych nazwisk przeszło do legendy toru w Monaco, ale najfajniejszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że... wciąż pozwalają nam się tutaj ścigać!
Lewis Hamilton

Pomyśl o tym wyścigu tak: kiedy jedziecie szybkim pociągiem, patrzycie przez okno i widzicie pociąg pędzący w przeciwnym kierunku, odruchowo odskakujecie, mimo iż stoicie za szybą... Właśnie takie jest odczucie prędkości w Monaco”.
Damon Hill

Parametry techniczne:

Tytuł: "Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie"
Autor: Malcolm Folley
Format: 155x235
Ilość stron: 304
Oprawa: twarda
Zdjęcia: 8 stron
Tłumaczenie: Bartosz Sałbut
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.