Przedsprzedaż książki Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie

Książka "Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie" będzie miała swoją premierę 6 maja, a tydzień później kierowcy F1 staną w szranki na ulicach Księstwa Monako.

Już teraz rusza przedsprzedaż. Książka będzie kosztować 49,90 zł, ale teraz w promocji w przedsprzedaży można ją otrzymać już za 39,90 zł - wysyłka od wtorku 16 kwietnia.

Książkę kupicie przechodząc do sklepu Wydawnictwa Arena tutaj - Promocja 39,90 

Ja już miałem okazję ją przeczytać i jest naprawdę dobra. Odbiega od biografii, które mieliśmy w ostatnio wydanych książkach. Tutaj mamy kilkanaście rozdziałów o najciekawszych wyścigach w Księstwie Monaco na przestrzeni kilku dekad. Jest to obowiązkowa lektura dla wszystkich fanów Formuły 1.

Opis książki:
Kiedy myślisz o Formule 1, myślisz o Monaco. Raz w roku ekskluzywne jachty cumują w porcie, gwiazdy zasiadają na trybunach, luksusowe samochody sportowe wypełniają ulice, a tysiące ludzi z całego świata zbiera się po to, aby obejrzeć największy, najważniejszy i jeden z najstarszych wyścigów w historii sportów motorowych.

Monaco jest efektowne, prestiżowe i uwodzicielskie. Dla kierowców jest to najbardziej wymagający wyścig roku. Wąskie uliczki, ciasne zakręty i ostre wzniesienia sprawiają, że jest to ostateczny sprawdzian umiejętności jazdy. Jest fizycznie i psychicznie ekstremalnie wyczerpujący.

Ten wyścig nie istnieje już w dawnej formie, ale wciąż pozostaje klejnotem w koronie każdego kierowcy Formuły 1. Po prostu nie ma drugiego takiego na świecie. Wygraj w Monaco, a twoje imię zostanie zapisane w historii na zawsze.

Na kartach tej książki dołączycie do takich gwiazd jak Graham Hill, Jackie Stewart, Ayrton Senna, Alain Prost, Michael Schumacher czy Lewis Hamilton.

Dzięki ekskluzywnym wywiadom i spostrzeżeniom kierowców F1 wielokrotnie nagradzany pisarz sportowy Malcolm Folley zagląda za kulisy tego kultowego toru, aby odkryć, jak to jest nim żyć i oddychać. Ukazuje wyjątkowy portret toru i odtwarza w ekscytujących detalach niezwykły weekend w Monaco, kiedy wyścig ukończyły tylko trzy samochody.

Opinie o książce:

Nie ma innego toru, na którym istnieje tak bliski związek pomiędzy możliwością rozbicia się a wygraną. To bardzo cienka linia, ale to jest właśnie największe wyzwanie
Niki Lauda

Grand Prix w Monaco jest mityczne. To prawdziwy sprawdzian siły dla kierowców. Tam dowiadujemy się, jak bardzo jesteśmy szaleni.
Olivier Panis

Tak wiele wspaniałych nazwisk przeszło do legendy toru w Monaco, ale najfajniejszą rzeczą w tym wszystkim jest to, że... wciąż pozwalają nam się tutaj ścigać!
Lewis Hamilton

Pomyśl o tym wyścigu tak: kiedy jedziecie szybkim pociągiem, patrzycie przez okno i widzicie pociąg pędzący w przeciwnym kierunku, odruchowo odskakujecie, mimo iż stoicie za szybą... Właśnie takie jest odczucie prędkości w Monaco”.
Damon Hill

Parametry techniczne:

Tytuł: "Monaco. Kulisy najwspanialszego wyścigu F1 na świecie"
Autor: Malcolm Folley
Format: 155x235
Ilość stron: 304
Oprawa: twarda
Zdjęcia: 8 stron
Tłumaczenie: Bartosz Sałbut