Top Ad unit 728 × 90

 

Vettel mocno motywuje swój nowy zespół

Wczoraj Sebastian Vettel zakończył dzień z najlepszym czasem i na koniec sesji treningowej zespół powitał go z aplauzem w boksach. Niemiec zaraz po zakończeniu testów na torze poleciał do Maranello i będzie testował w symulatorze.

Vettel najwidoczniej chce pokazać, że bardzo zależy mu na sukcesie z Ferrari. Oczywiście wszyscy będą go porównywać do Alonso i tego jak Hiszpan sobie radził w ostatnich latach we włoskim zespole.

Oczywiście pozytywne myślenie i praca samego kierowcy nie jest w stanie zmienić SF15-T w zwycięską konstrukcję. Vettel musi wokół siebie zbudować zespół podobnie jak lata temu robił to Michael Schumacher.

Na pewno zespół poprawił jednostkę napędową. Większa moc powinna sprawić, że bolid uzyskując większe prędkości będzie na dohamowaniach odzyskiwał więcej energii. Zeszłoroczna konstrukcja była też trudna w prowadzeniu, póki co nie widać, żeby SF15-T trapiły te same problemy. Przed Ferrari jeszcze jednak długa droga do dogonienia Mercedesa.
[post_ad]
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.