Top Ad unit 728 × 90

 

Formuła 1 nie potrzebuje młodych fanów

Bernie Ecclestone po raz kolejny sprawia wrażenie, że pomimo swojej biznesowej wiedzy nie wie co mówi. Szef F1 stwierdził, że ten sport nie potrzebuje bazy młodych fanów. Dlaczego?

Jeśli w trakcie transmisji reklamowany jest Rolex, to żadne dziecko i tak nie pójdzie go kupić. Co z tego, żę UBS jest sponsorem w Formule 1 skoro 15 latek nie jest jeszcze zainteresowany bankowością. Jego zdaniem nie warto interesować się młodzieżą tylko 70 latkami z kupą kasy...

Jego zdaniem reklamodawcy, którzy chcą wydać pieniądze w F1 na 15 latków powinni się zgłosić do Disneya.

Moim zdaniem jest to duża krótkowzroczność Berniego. Jeśli on nie chce zainteresować młodych Formułą 1 to kto będzie ją oglądał za kilkanaście lat? Sam jestem fanem F1 od 8 roku życia, a na pewno łatwiej zaszczepić "bakcyla" w tak młodym wieku niż po np trzydziestce.

Sprawa wygląda jak z polskimi emeryturami, jak nie będziemy robić dzieci to kto będzie zarabiał na nasze emerytury ;-)
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2016 Zdjęcia © Ferrari spa/Ercole Colombo, Renault, Williams, McLaren, Getty Images/Red Bull, Force India/Sutton, Sauber F1 Team, Lotus, Pirelli
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.