Złodziej w białym kombinezonie i kasku wkradł się do fabryki zespołu Lotus. Na szczęście wszystko nagrały kamery. Poniżej kolejny super filmik od jednego z lepiej działających w społeczności internetowej zespołów. Reszta stawki powinna się od Lotusa uczyć takiej komunikacji z fanami.
Teraz pytane brzmi, co Stig z tym bolidem zrobi? ;-)