Konkurs Ozoshi - do wygrania koszulka

Pamiętacie może nie dawno na stronie pojawił się post dotyczący pewnej Japońskiej marki. Chodzi mi o OZOSHI, która prezentuje luźne stroje sportowe i akcesoria, które łączą w sobie styl, modę i fascynacje sportami motorowymi.

Codziennie przypominam wam, że oczekujemy na kolejny wyścig F1 i dlatego staram się jakoś uzupełnić wasz wolny czas, mam dla was jednak niespodziankę. We współpracy z firmą Ozoshi mamy dla was konkurs w którym do wygrania jest markowa koszulka.

Co muszę zrobić by wygrać

Głównym waszym zadaniem jest wymyślenie sloganu/hasła reklamowego dla firmy Ozoshi na podstawie poniższego tekstu:


„Ozoshi jest marką odzieży i akcesoriów sportowych skierowaną do ceniących sobie styl, aktywnych ludzi. Początkowo firma zajmowała się projektowaniem i produkcją odzieży dla ekip uczestniczących w rajdach i wyścigach samochodowych. Z czasem w ofercie Ozoshi pojawiła się odzież typu casula. Sporty motorowe pozostały jednak obecne w filozofii marki, czego przejawem są limitowane kolekcje odzieży dedykowane słynnym kierowcom, kultowym samochodom sportowym oraz legendarnym torom wyścigowym.”

Gdzie przesłać swój slogan?

Slogan możecie wysłać na naszego maila f1fanclubpl@gmail.com. Macie czas do 18 sierpnia na stworzenie jakiegoś hasła, które nam się spodoba. Tego dnia na stronie powinny też się ukazać wyniki.

Więcej o marce Ozoshi przeczytacie tutaj. 

Sklep Ozoshi

Regulamin konkursu

1. Konkurs organizowany jest przez markę Ozoshi oraz F1 Fan Club Polska.
2. Data rozpoczęcia konkursu: 12.08.2012.
3. Data zakończenia konkursu 18.08.2012.
4. W konkursie może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia oraz spełnia wszystkie warunki niniejszego regulaminu.
5. Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
6. W celu weryfikacji zwycięzcy konkursu, uczestnik konkursu jest zobowiązany do podania swojego imienia i nazwiska, adresu oraz numeru telefonu.
7. Imię i nazwisko zwycięzcy zostanie ujawnione w profilu F1 Fan Club w serwisie www.facebook.com.
8. Przystąpienie do konkursu poprzez wykonanie czynności, o których mowa w niniejszym regulaminie oznacza, że Uczestnik akceptuje i zobowiązuje się do przestrzegania regulaminu konkursu.
9. Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać maila z odpowiedzią oraz swoimi danymi osobowymi na adres: f1fanclubpl@gmail.com , w tytule wiadomości wpisując ”konkurs Ozoshi Racing”.
10. Nagrodę stanowi kurtka koszulka Ozoshi w dowolnym, wybranym przez zwycięzcę, rozmiarze.
11. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celu realizacji i rozstrzygnięcia konkursu oraz wydania nagrody.
12. Uczestnik konkursu ma prawo do wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

Prześlij komentarz

0 Komentarze