Zmiana wyglądu... Aktualności ze świata F1 - 24.01.2011


Jak to ludzie potrafią się zmienić w Formule 1 podczas przerwy między sezonami. Kto jest na zdjęciu powyżej? Wielu nawet jakbym powiedział, że to Nico Rosberg by nie uwierzyło. Długie włosy zostały ścięte, na dodatek pojawiła się broda. Zupełnie inny kierowca.


Może pamiętacie więcej takich zmian które miały miejsce w poprzednich sezonach? Nie muszą one być oczywiście pozytywne. Mi w pamięci siedzi bolid Williamsa, sezon 1998 i zmiana barw z Rothmans na te czerwone okropieństwo...  Winfield.

Nie dość, że po prostu przyzwyczajony byłem do pięknie wyglądającego niebieskiego bolidu to wraz z zmianą wyglądu przyszły słabsze wyniki po odejściu Renault.

W zasadzie to właśnie z Francuzami kojarzy mi się druga przemiana. Ponownie z pięknego błękitnego bolidu Renault przemienił się w brzydkie pomarańczowo, żółto granatowe kaczątko... Tu już zdjęcia nie zamieszczę. Nie będę wam psuł humoru ;-)

Zobaczcie jednak jeszcze ten filmik podczas imprezy Wrooom 2011 odbył się ciekawy pojedynek do walki stanęli między innymi Valentino Rossi i Nicky Hayden przeciwko nich staneli Fernando Alonso, Felipe Massa.

Więcej o tym wyścigu przeczytacie tutaj

Jeszcze jedna rzecz. Jeśli chcecie poczytać sobie o historii nazwy zespołu Lotus, czy też o tym jak zmieniały się prawa do tej nazwy między poszczególnymi firmami i dlaczego teraz mamy dwa teamy o tej nazwie w F1, zapraszam tutaj

Prześlij komentarz

0 Komentarze