Aktualności ze świata F1 - 17.01.2011

Do rozpoczęcia sezonu 2011 pozostało 55 dni. Już niedługo czas prezentacji i testów nowych bolidów. By przypomnieć wam zeszły sezon poniżej znajdziecie filmik z Robertem Kubicą i przypadkowym telefonem komórkowym który znalazł się u niego w kokpicie w czasie weekendu w Bahrajnie.Troszkę o zmianach w Formule 1 w historii i przepisach technicznych przeczytacie sobie tutaj. Jest to opracowany post z zagranicznego bloga. Można w nim dowiedzieć się kilku ciekawych rzeczy związanych z technologią w F1.

Dla tych wszystkich co szukają ustawień, setupów do gry F1 2010 zapraszam na forum www.racedepartment.com. Na pewno znajdziecie tam wiele przydatnych informacji i pomoże wam to poprawić czasy przejazdów poszczególnych okrążeń.

Dla znających angielski:

W tym linku znajdziecie informacje dotyczące nadchodzącego sezonu i tego co myśli o nim Fernando Alonso. Co uważa o wprowadzonych zmianach w regulaminie, o powrocie KERS i nowych tylnych skrzydłach. Hiszpan ma nadzieje na to, że będziemy oglądać więcej wyprzedzania.

Wiele się mówi również o późniejszej prezentacji bolidu McLaren, który to ma pojawić się dopiero po pierwszych testach. Na tej stronie Joe przypomina jak to Red Bull również pojawił sie później w zeszłym roku i mimo problemów z niezawodnoscia odniosl sukces.

Prześlij komentarz

0 Komentarze