Aktualności ze świata F1 - 16.01.2011

W świecie Formuły 1 cały czas coś się dzieje. Czasami wręcz trudno nadążyć za zmianami i najważniejszymi aktualnościami. Od dziś będę starał się robić takie małe podsumowania wydarzeń, które w szybki sposób pozwolą fanom znaleźć szybko to co ważne działo się w ostatnim czasie.

Znajdziecie więc tutaj linki do postów z tego bloga i z innych serwisów do najważniejszych postów ostatnich dni.

Lotus Renault liczy na zwycięstwa w przyszłym sezonie. Przynajmniej tak twierdzi Eric Boullier. Cel ten może być jednak trudny do osiągnięcia, jako że McLaren i Ferrari jak zwykle będą mocne. Red Bull raczej też nie powinnień stracić swojego tempa rozwoju. Do tej trójki planuje też dołączyć Mercedes wraz z Schumacherem którego to Fernando Alonso typuje na swojego głównego przeciwnika.

Massa ma nadzieję na lepsze wyniki. Pomóc mają mu nowe opony Pirelli, które na pewno są inne od zeszłorocznych mieszanek Bridgestone, a właśnie to był największy problem Brazylijczyka.Wyniki rajdu Darkar - warto wspomnieć o tym rajdzie, jako że jestem przekonany - Kubica kiedyś w nim wystąpi.

Luca Badoer zakończył współpracę z zespołem Ferrari. Pożegnanie odbyło się podczas podczas imprezy Wroom. Jak ona wyglądała zobaczcie poniżej

Prześlij komentarz

0 Komentarze