Gra F1 2010 na PC, Xbox 360 oraz Playstation już we wrześniu

Długo oczekiwana gra "F1 2010" tworzona przed Codemasters ukaże się już we wrześniu tego roku w sprzedaży. Gracze na komputerach oraz konsolach Playstation 3 oraz Xbox 360 będą mogli przejechać okrążenie na torze w Korei zanim pojawią się tam prawdziwi zawodnicy.

Zdjęcia poniżej oraz powyżej są pierwszymi oficjalnymi z tej nowej gry na licencji F1. Dzięki temu zagramy na tych samych torach, tymi samymi bolidami oraz kierowcami którzy będą się w tym sezonie ścigać. Oczywiście odwzorowane będą wszystkie szczegóły włącznie np z zakazem tankowania. Oto jak Codemasters opisało ten tytuł
W “F1 2010″ gracze będą mieli do dyspozycji pełen powiększony skład kierowców oraz różnorodne tryby gry takie jak Grand Prix, Mistrzostwa, Jazda na Czas oraz nowy tryb kariery.  “F1 2010″ zawiera również zaawansowany model kolizji oraz w pełni zmienną pogodę, nie wspominając o multiplayerze.
Gra produkowana w Studiu Codemasters w Birmingham, tworzona jest przy użyciu EGO Game Technology Platfom, tej samej której wcześniej używano do stworzenia “Colin McRae: Dirt 2″ i “Race Driver: Grid”. Ta wielokrotnie nagradzana technologia jest dalej rozwijana i pozwoli pokazać w realistyczny sposób prędkości bolidu F1. Będzie to najbardziej autentyczne doznanie prowadzenia bolidu Formuły 1 jakie do tej pory powstało..
W następnym tygodniu odbędzie się pokaz na którym mamy nadzieje że dowiemy się więcej o tytule, np jak chcą realistycznie pokazać tor na którym jeszcze się nie ścigano lub też jaki będzie model jazdy.źródło

Prześlij komentarz

0 Komentarze