EA SPORTS Prezentuje Okładki F1 24

EA SPORTS™️ ma przyjemność zaprezentować okładki F1®️ 24 w wersji Standard i Champions przed zbliżającą się premierą EA SPORTS™ F1® 24, oficjalnej gry Mistrzostw Świata Formuły 1.

Już 18 kwietnia EA SPORTS™ F1® 24 odkryje karty w pełni wraz z oficjalnym zwiastunem i ogłoszeniem nowości w grze.

Trzykrotny i obecny mistrz świata, kierowca Oracle Red Bull Racing F1® Max Verstappen powraca jako gwiazda okładki Champions Edition, wykonanej podczas FORMULA 1 AWS GRAN PREMIO DE ESPAÑA 2023 i przedstawiającej Maxa Verstappena zdobywającego tytuł mistrza świata Formuły 1. Okładka F1®️ 24 Standard Edition, dostępna zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej, przedstawia trzy najbardziej rozpoznawalne twarze na torze: Charlesa Leclerca z Ferrari, siedmiokrotnego mistrza świata Lewisa Hamiltona i Lando Norrisa z McLarena. Obraz przywołuje wspomnienia z 2018 roku, kiedy po raz pierwszy na grafice okładkowej pojawili się zarówno kierowcy, jak i ich samochody.

Gra F1® 24, która zadebiutuje na całym świecie 31 maja na konsolach Xbox, PlayStation i komputerach PC, pozwoli graczom znaleźć się bliżej toru wyścigowego niż kiedykolwiek wcześniej dzięki, między innymi, innowacyjnemu systemowi Dynamicznego Prowadzenia EA SPORTS, ulepszonemu trybowi kariery.