Zajmij pole position w EA SPORTS™ F1® 24, które wystartuje 31 maja


Electronic Arts Inc. (NASDAQ: EA) oficjalnie ogłosiło premierę EA SPORTS F1® 24. Z tej okazji i przed weekendowym otwarciem sezonu, gracze F1® 23, którzy zamówią F1® 24, mogą wziąć udział w wyzwaniach czasowych z wybranymi, zupełnie nowymi samochodami zespołów na rok 2024.
Nowy sezon na wirtualnych torach rozpocznie się w pełni 31 maja, wraz z wydaniem gry EA SPORTS™ F1® 24 na PlayStation 5, Xbox Series X|S, PlayStation 4, Xbox One i PC, dostępnej za pośrednictwem EA App, Epic Games Store i Steam.

W ramach programu lojalnościowego, przez ograniczony czas, kierowcy, którzy posiadają F1® 2021, F1® 22 lub F1® 23 mogą liczyć na 15% zniżki przy zakupie przedpremierowym F1® 24 Champions Edition. Gracze otrzymają też malowania zespołów esportowych McLaren i Alpine z sezonu 2023, które płynnie przeniosą się do F1® 24. – Jest to pierwszy raz, kiedy gracze F1 23 mogą natychmiast poczuć się częścią sezonu 2024 dzięki obecności niektórych z ich ulubionych zespołów przed pierwszym startem Grand Prix w ten weekend. Już wkrótce ujawnimy pełną wersję gry oraz wraz z odświeżonym trybem kariery, nowym systemem dynamicznego prowadzenia EA SPORTS i wieloma innymi nowościami – powiedział Lee Mather, starszy dyrektor kreatywny w Codemasters.

Wraz z drugą falą nowych malowań sezonowych, które pojawią się pod koniec kwietnia, gracze, którzy złożą zamówienie przedpremierowe, otrzymają kilka cennych przedmiotów w momencie premiery F1® 24. Ekskluzywna cyfrowa edycja Champions Edition zapewnia kierowcom dwie nowe ikony Formuły 1®, 18 000 Pitcoinów oraz pakiet F1® World Bumper Pack zawierający zasoby do rozgrywek jedno- i wieloosobowych.

Gracze otrzymają również dostęp do trzech dni wczesnego dostępu, począwszy od 28 maja, a wszystkie
zamówienia przedpremierowe zawierają jedną dodatkową przepustkę VIP Podium Pass. Gracze zamawiający w przedsprzedaży Edycję Standardową otrzymają 5000 Pitcoinów i pakiet startowy F1® World. Więcej informacji o F1® 24 już wkrótce. Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i informacjami dotyczącymi oficjalnej gry F1 ® zapraszamy do śledzenia oficjalnej strony interntowej gry oraz kanałów w mediach społecznościowych.