Rusza F1 fantasy na sezon 2024

F1 Fantasy

Rozpoczęła się kolejna edycja zabawy F1 Fantasy w 2024 roku. Nowa odsłona przynosi jedynie kosmetyczne zmiany w regulaminie, poniżej znajdzie też kod dołączenia do ligi Karola z cyrkf1.pl do udziału w lidze F1PL

Formuła 1 organizuje F1 Fantasy od 2018 roku, a przed sezonem 2024 wprowadzono niewielkie modyfikacje. Nowa strona główna zabawy dynamicznie prezentuje wyniki i statystyki, a zarządzanie ligami zostało zoptymalizowane. Zmiany dotknęły także punktacji i jednego z żetonów. Liga 1 na 1 została rozbudowana, umożliwiając jeszcze bardziej intensywną rywalizację. Możesz grać zarówno przez przeglądarkę, jak i mobilną aplikację F1. Wejdź na stronę F1 i zaloguj się, aby rozpocząć nowy sezon, ustawiając swoje zespoły, wybierając kierowców i dołączając do lig. 

Zasady gry w F1 Fantasy 2024 pozostają stabilne. Masz budżet 100 mln $ na pięciu kierowców i dwóch konstruktorów. Główny zespół walczy o główne nagrody, ale możesz zarządzać maksymalnie trzema zespołami niezależnie. Przed każdym wyścigiem możesz dokonać dwóch zmian w składzie, a niezrealizowane zmiany przechodzą na kolejny tydzień. Sezon 2024 wprowadza sześć dodatkowych opcji, z każdej z nich można skorzystać jeden raz w sezonie:

The Wildcard – pozwala zmienić cały skład przed kwalifikacjami.

No Negative – składniki zespołu nie zdobywają w dany weekend ujemnych punktów.

Extra DRS Boost – trzykrotnie mnoży punkty jednego kierowcy w dany weekend.

Autopilot – podwaja wynik najlepszego kierowcy w dany weekend (modyfikuje domyślny DRS Boost).

Final Fix – można zrobić jedną zmianę w składzie po kwalifikacjach i przed wyścigiem.

Limitless – pozwala zmienić skład bez finansowych restrykcji na dany weekend wyścigowy.

Jeśli chodzi o punktację, kierowcy zdobywają punkty za miejsca w kwalifikacjach, sprintach i wyścigach, a konstruktorzy sumują wyniki obu kierowców. Punktacja uwzględnia różne bonusy, takie jak DRS Boost, Driver of the Day czy najszybsze pit-stop.

F1 fantasy zespół


Zabawę F1 Fantasy 2024 warto traktować jako rozrywkę, ale istnieje szansa na wygranie nagród. Dołącz do ligi F1PL, korzystając z kodu "P6FEMCFLM08". Ja również uczestniczę w grze, zarządzając dwoma zespołami o nazwie "F1FANKLUB". Czekam, jak poradzą sobie w tej edycji. Życzę powodzenia i emocji w świecie F1 Fantasy!