Gdzie oglądać F1 w 2024 roku? ViaPlay czy F1TV

F1TV vs. VIAplay: Wybór pomiędzy mniejszym kosztem a polskim komentarzem

Formuła 1 dostarcza emocje za pomocą swojej usługi streamingowej, F1 TV, ale czy alternatywa, VIAplay, może przyciągnąć fanów? F1TV Pro kosztuje 220 zł rocznie w obecnej promocji na start sezonu, ale tylko VIAplay oferuje polski komentarz za 55 zł miesięcznie lub 528 zł rocznie (trzeba podpisać umowę na 12 miesięcy po 44zł). 

Kupując F1 z linku powyżej nie tylko do 25 lutego korzystacie z promocji, ale też wspieracie mój blog. Dziękuję za wszystkie dotychczasowe zakupy. 

Oglądanie F1

Przeprowadziłem ankietę na Twitterze, Facebooku oraz Threads i wyszło, że większość z was korzysta z VIAplay 60% do 30% ale też okazało się, że spora grupa oglądania nielegalnie w Internecie,  poniewaz nie chcą po prostu płacić za F1.

F1 TV Pro oferuje transmisje na żywo, archiwum, F2, F3 i Porsche Supercup. Dodatkowo znajdziecie tam filmy dokumentalne o Formule 1, analizy sesji i wybór kamery z dowolnego bolidu w trakcie sesji. Nie można też zapomnieć o rozbudowanym live timingu, który pozwala śledzić czasy każdego kierowcy nawet w minisectorach z mapą tego gdzie dokładnie który kierowca znajduje się na torze.

Jakość obrazu w F1 TV Pro automatycznie dostosowuje się do wyświetlacza, a maksymalna rozdzielczość to Full HD. VIAplay może przyciągnąć polskich fanów, oferując komentarz, ale czy cena nie jest zbyt wysoka?

F1 TV Pro jest dostępne na różnych urządzeniach, a VIAplay? Niestety, niektóre Smart TV mogą sprawić problemy. Sprawdź, czy twoje urządzenia obsługują wybraną platformę.

Brak polskiego komentarza w F1 TV Pro może być utrudnieniem, ale możliwość wyboru z kilku języków i opcja bez komentarza z napisami są dostępne. Jakie są Twoje priorytety?

Mimo, że oficjalnie do jednego konta F1 TV można przypisać sześć urządzeń, niektórzy dzielą swoje konto. 

W Polsce VIAplay nadal ma prawa do transmisji w 2024 roku. Jego cena i jakość mogą nie przekonać wszystkich, ale polski komentarz jest kuszącym argumentem.

Podsumowując, wybór pomiędzy F1 TV Pro a VIAplay to nie tylko kwestia kosztu, ale także priorytetów, takich jak polski komentarz czy jakość obrazu. Jakie są Twoje preferencje?