Rysunki z pasją, coś dla fanatyków Formuły 1


Zapraszam do fascynującego świata sztuki Marty Zielińskiej, młodej artystki specjalizującej się w rysunkach związanych z Formułą 1. W jej unikalnej ofercie znajdziesz realistyczne portrety, dynamiczne rysunki kierowców i inne prace dostosowane do Twoich zainteresowań. Marty posługuje się głównie kredkami, markerami oraz ołówkami, dostarczając wyjątkowe dzieła sztuki. Zdolna dostosować się do preferencji klienta, Marta oferuje nie tylko wyjątkowy talent artystyczny, ale także personalizację materiałów i technik. Odkryj świat Formuły 1 poprzez jej niezwykłe rysunki, które oddają magię tego ekscytującego sportu.

Jak zaczęłaś swoją przygodę z rysowaniem obrazów związanych z Formułą 1 i co sprawiło, że zdecydowałaś się na ten temat?

 Swoją przygodę z rysowaniem związanych z Formułą 1 rozpoczęłam hobbistycznie, przechodząc od rysowania siatkarzy. Z czasem przerzuciłam się na kierowców, co zyskało pozytywne uznanie.

Które chwile lub wydarzenia związane z Formułą 1 stanowią dla ciebie największą inspirację do tworzenia swoich dzieł?

Najbardziej inspirują mnie momenty po wyścigu, szczególnie radość ludzi związana z wygraną lub zajęciem dobrego miejsca.


Czy masz swojego ulubionego kierowcę lub zespół, który często pojawia się w twoich rysunkach, i dlaczego właśnie oni?

 Staram się rysować różnych kierowców, ale ostatnio często pojawiają się postacie z Red Bull’a, Astona Martina, Haas’a i Williams’a. To Williams zainspirował mnie do traktowania rysowania bardziej poważnie.

Jakie techniki artystyczne preferujesz w tworzeniu obrazów związanych z wyścigami samochodowymi, aby oddać dynamikę i emocje tego sportu?

- Moje ulubione to kredki i markery, czasami sięgam też po ołówki. Te techniki pomagają mi uchwycić dynamikę i emocje Formuły 1.
Czy planujesz rozwijać swoją ofertę o inne dziedziny sztuki związane z motoryzacją, czy Formuła 1 pozostanie głównym tematem twojej twórczości?

- Chociaż mam plany dotyczące innych serii, na razie chcę pozostać przy Formule 1. Otwarta jestem na nowe projekty, zwłaszcza jeśli pojawi się zainteresowanie ze strony klienta

Jakie reakcje otrzymałaś od społeczności zainteresowanej Formułą 1 na swoje dotychczasowe prace, i czy miały wpływ na rozwój twojej kariery artystycznej?

- Reakcje społeczności są zazwyczaj pozytywne i motywują mnie do dalszej pracy. Choć zdarzają się złośliwe komentarze, staram się nie zwracać na nie uwagi. To pozytywne opinie napędzają rozwój mojej kariery artystycznej.

Na koniec powiedz trochę o swojej ofercie

Swoim klientom oferuję rysunki w których staram się jak najbardziej realistycznie odwzorować zdjęcie. Moja oferta obejmuje portrety, rysunki kierowców oraz inne tematy zgodne z zainteresowaniami klienta. Pracuję głównie kredkami, markerami oraz ołówkami, dostarczając wysokiej jakości rysunki. Mogę dostosować się do preferencji klienta co do użytych materiałów oraz technik (w miarę moich możliwości).

Z Martą można skontaktować się pod adresem mailowym hipocua@gmail.com