Ślub w Las Vegas pakiet F1


Pary pragnące "przyśpieszyć swoją miłość" przed dużym wyścigowym weekendem w Las Vegas mogą pędzić do ołtarza w kaplicy The Little Vegas Chapel. Oferta "Race to the Altar" obowiązywała od 6 do 10 listopada i obejmując ceremonię w kaplicy Ever After, bukiet i butonierkę z inspiracją samochodową, dekoracje nawiązujące do wyścigów, profesjonalną fotografię, trzy cyfrowe obrazy i można było zaprosić do czterech gości. Tak jak to miało miejsce w serialu Przyjaciele.

Dodatkowo, para zarezerwująca pakiet ślubny będzie mogła "przyśpieszyć" ku swojemu szczęśliwemu związkowi, wynajmując specjalny samochód, nowożeńcy otrzymają 15% zniżki na wynajem na cały dzień lub dodatkową godzinę gratis przy trzygodzinnym wynajmie.

Las Vegas na różne sposoby stara się zachęcać fanów F1, chociaż zdominowany przez Verstappena sezon nie pomaga. Na dodatek zanosi się na aferę z niskimi temperaturami w nocy kiedy rozgrywane są sesje, nikt z Liberty Media nie pomyślał, że na pustyni w nocy temperatury spadają do 5 stopni Celsjusza. Ceny biletów na F1 w Las Vegas spadają na pysk. Najtansze bilety i ceny hoteli przy samym torze spadły o 50%