Kalendarz F1 2024 na telefon

Opcje kalendarza F1

Formuła 1 w tym sezonie ułatwia dostęp do kalendarza wyścigów, umożliwiając prostą synchronizację z waszymi telefonami. Aby to zrobić, skorzystajcie z oficjalnej strony https://calendar.formula1.com/ i wybierzcie kalendarz zgodny z waszym urządzeniem. Alternatywnie, podajcie swój numer telefonu, a otrzymacie link smsem.

Dla użytkowników systemu Android, iOS oraz przeglądarek internetowych, ważne jest, abyście wiedzieli, że wyszukiwanie kalendarza Google na telefonie może być kluczowym krokiem. Szukając tego kalendarza na swoim urządzeniu i postępując zgodnie z instrukcjami, możecie znacznie ułatwić sobie korzystanie z kalendarza Formuły 1.

Osobiście, jako użytkownik iPhona, postanowiłem skorzystać z kalendarza Google. Po znalezieniu odpowiednich opcji i kliknięciu na ikonę Google, zaakceptowałem kolejne komunikaty. Po zaledwie dziesięciu sekundach kalendarz był już zsynchronizowany. Teraz, dzięki tej prostocie, zawsze będę na bieżąco z planem transmisji na F1TV i VIAplay.

Pamiętajcie, że wszelkie zmiany w kalendarzu będą wprowadzane automatycznie, co oznacza, że nie musicie martwić się o aktualizację, nawet jeśli sesja zostanie przesunięta. To wygodne rozwiązanie dla każdego pasjonata Formuły 1.

Kalendarz F1 2024

Kalendarz innych serii, czyli Formuły 2 i Formuły 3 można również dodać już po dodaniu kalendarza F1.


Kalendarze