Premiera gry F1 23 PC: Wielka radość dla fanów wyścigów!Wielbiciele Formuły 1 na całym świecie z utęsknieniem oczekują na premierę najnowszej odsłony popularnej serii symulacyjnych gier wyścigowych. Teraz mamy dla Was świetne wieści! Już 16 czerwca na rynek trafi F1 23, a co więcej, twórcy postanowili wynagrodzić niecierpliwość graczy, wysyłając klucze do gry od razu po zakupie.

Oczekiwanie na premierę gry to zawsze trudny czas dla fanów, którzy chcą jak najszybciej wcielić się w rolę swoich ulubionych kierowców i przeżyć emocje towarzyszące rywalizacji na torze. Dlatego też twórcy F1 23 postanowili uczynić ten czas mniej uciążliwym, oferując możliwość otrzymania klucza do gry natychmiast po jej zakupie. To świetna wiadomość dla wszystkich entuzjastów, którzy nie będą musieli czekać na długie pobieranie i instalację gry. Już po zakupie będą mogli rozpocząć wirtualne wyścigi.

Ale to nie wszystko! Dla najbardziej zagorzałych fanów F1, którzy zdecydują się na zakup Edycji Mistrzowskiej, czeka dodatkowa niespodzianka. Otrzymają oni 3 dni wczesnego dostępu do gry, co pozwoli im jeszcze szybciej poczuć dreszczyk emocji towarzyszących rywalizacji na torze. To doskonała okazja, by przetestować grę i sprawdzić, jakie nowości przygotowali dla nas twórcy F1 23.

Gdzie można nabyć tę wyczekiwaną grę? Jeśli jesteście z Polski, doskonałą opcją jest sklep muve.pl, który specjalizuje się w sprzedaży gier PC i doładowań z oficjalnej, polskiej dystrybucji. Dzięki temu macie pewność, że otrzymacie oryginalny produkt, a obsługa sklepu służy pomocą w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości.

Dodatkowo, dla tych, którzy zdecydują się na pre-order gry, czeka niezwykły bonus. Otrzymają oni Pakiet startowy F1® World, który pozwoli im na jeszcze bardziej intensywne wcielenie się w świat Formuły 1. To nie wszystko - w pakiecie znajduje się także aż 5000 PitCoinów, wirtualnej waluty, którą będziecie mogli wydać w grze na różnego rodzaju ulepszenia, kosmetyczne dodatki czy inne atrakcje, które umilą Wam wirtualne wyścigi.