PORTIMAO JUŻ JUTRO W EA SPORTS™ F1® 22 JAKO DARMOWA AKTUALIZACJA TORU DLA WSZYSTKICH GRACZY

Chiny potwierdzone jako kolejny tor, który ukaże się jako darmowa aktualizacja dla wszystkich graczy 12 września

Codemasters® i Electronic Arts Inc (NASDAQ: EA) potwierdziły dzisiaj, że Autodromo Internacional do Algarve, lepiej znany jako Portimao, zostanie dodany 2 sierpnia do EA SPORTS™ F1® 22 jako darmowa aktualizacja toru dla wszystkich graczy*. Oprócz tego, 12 września** do gry zostanie dodany również chiński tor Shanghai International Circuit 12. Gracze mogą ponownie przeżyć wrażenia z historycznego toru dzięki nagraniom z F1® 22, na których widać dwukrotnego zwycięzcę FORMULA 1 GRANDE PRÉMIO DE PORTUGAL Lewisa Hamiltona w tegorocznym bolidzie W13 – tutaj.

"Wiemy, że nasi gracze uwielbiają dreszczyk emocji związany z rywalizacją na większej liczbie torów, a nie ma lepszej trasy od Portimao" - powiedział Lee Mather, F1® Senior Creative Director w Codemasters. "Portimao jest otoczone czcią i dumną historią, a nasi gracze pokochają wyzwanie, jakim będzie wyprowadzenie zaprojektowanych w 2022 roku bolidów na ten słynny tor po raz pierwszy".

Portimao powróciło do Formuły 1® na sezony 2020 i 2021 w ramach odnowionych kalendarzy F1®. Lewis Hamilton i Mercedes dominowali w obu sezonach, odnosząc zwycięstwo, a ówczesny kolega z drużyny Valtteri Bottas zajął odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Pofałdowany tor o długości 4,684 słynie z ostrego zjazdu przed końcowym prawym zakrętem oraz możliwości dociśnięcia pełnego gazu aż do mety.

Więcej informacji o F1® 22 można znaleźć na stronie gry oraz oficjalnych kanały kanałach marki na Instagramie, Twitterze, TikToku i YouTube.


* Wymagane połączenie z Internetem i wszystkie aktualizacje gry

** data może ulec zmianie

Materiały prasowe dostępne poprzez EA Press Portal


Informacje o Electronic Arts

Electronic Arts (NASDAQ: EA) to globalny lider w branży rozrywki elektronicznej. Firma tworzy i dystrybuuje gry, treści i usługi online dla konsol, urządzenia mobilnych i komputerów osobistych.W roku podatkowym 2021 EA odnotowało dochód netto GAAP w wysokości 5,6 mld USD. EA, z siedzibą w Redwood City w Kalifornii, znane z uznanych przez krytyków wysokiej jakości marek, takich jak EA SPORTS™ FIFA, Battlefield™, Apex Legends™, The Sims™, Madden NFL, Need for Speed™, Titanfall™ i F1™. Więcej informacji na temat EA można znaleźć pod adresem http://www.ea.com/news.EA SPORTS, Ultimate Team, Battlefield, Need for Speed, Apex Legends, The Sims, Titanfall, F1 są zastrzeżonymi znakami towarowymi Electronic Arts Inc. John Madden, NFL, FIFA oraz F1 są własnością ich odpowiednich właścicieli i wykorzystywane za ich zgodą.Informacje o Codemasters

Codemasters to wielokrotnie nagradzany brytyjski producent gier wideo z ponad 30-letnią tradycją. Firma specjalizuje się w wysokiej jakości grach wyścigowych, w tym DiRT, GRID, Project CARS oraz nagrodzonej nagrodą BAFTA oficjalnej serii gier F1®.

Więcej informacji na temat portfolio produktów firmy Codemasters można znaleźć pod adresem www.codemasters.com. Dołącz do rozmowy z @codemasters w serwisie Twitter lub polub nas w serwisie Facebook pod adresem www.facebook.com/codemasters.

Codemasters jest studiem firmy Electronic Arts (NASDAQ: EA).