Zapowiedź Grand Prix Hiszpanii

Max Verstappen wygrał ostatni wyścig podczas Grand Prix Miami. Obrońca tytułu nadal plasuje się jednak na 2 miejscu w klasyfikacji generalnej. Czy Holender zbliży się jeszcze bardziej do Charles'a Leclerca po GP Hiszpanii? A może w końcu zakłady bukmacherskie i ekspertów zaskoczy Lewis Hamilton?

Verstappen czy Leclerc?

Aktualnym liderem klasyfikacji generalnej jest kierowca Ferrari, jednak GP Miami pokazało, że Max Verstappen nie zamierza odpuszczać i prawdopodobnie do końca sezonu będziemy świadkami rywalizacji tych kierowców o tytuł Mistrza Świata, którego broni Holender.

Zakłady bukmacherskie uważają, że to właśnie dwójka tych kierowców rozstrzygnie pomiędzy sobą zwycięstwo w nadchodzącym wyścigu. Chyba że po raz kolejny w tym sezonie kierowca Red Bullu nie ukończy rywalizacji, a przypomnijmy, że już kilka razy taka sytuacja miała miejsce w obecnej kampanii.

Przy obstawianiu Formuły 1 w zakładach bukmacherskich warto jednak pamiętać, aby poczekać do sekcji treningowych, a także kwalifikacji. Pozycja, z której startować będą kierowcy do wyścigu głównego, może okazać się decydująca przy tak małych różnicach, jakie występują w rywalizacji tych kierowców. Jeszcze przed ich rozpoczęciem największe szanse na zwycięstwo ma Max Verstappen, jednak nie można zapominać, że Charles Leclerc w obecnej kampanii spisuje się najlepiej z całej stawki.

„Moim zdaniem większe szanse na wygraną ma tutaj Max Verstappen. Holender w ostatnim wyścigu zaprezentował się znakomicie, a w czasie swojej kariery zaliczył już triumf na tym torze. Max musi gonić Leclerca w klasyfikacji generalnej, dlatego też stawiam na jego wygraną w Barcelonie”.

Zakłady bukmacherskie jest związane z tym wydarzeniem będą dostępne na stronie PZBuk.

Hamilton w końcu się obudzi?

Gdzie jak nie tutaj? Tymi słowami można zapowiedzieć najbliższy wyścig z udziałem Lewisa Hamiltona. Brytyjczyk w 5 poprzednich sezonach wygrywał na tym torze i jest to jeden z jego ulubionych wyścigów w całym kalendarzu. Nic więc dziwnego, że jego kibice liczą na przełamanie, jednak również z pewnością zdają sobie sprawę, że maszyna, którą dysponuje Brytyjczyk, jest o wiele słabsza od tych, które posiadają, chociażby Ferrari czy też Red Bull. Hamilton na razie plasuje się na 6 miejscu w klasyfikacji generalnej i raczej niewiele wskazuje na to, aby w obecnej kampanii miał jeszcze włączyć się do walki o mistrzowski tytuł.

Kto przełamie jego znakomitą serię na torze w Barcelonie? Wiele wskazuje na to, że będzie to ktoś z dwójki Max Verstappen albo Charles Leclerc. Takiego zakończenia nadchodzącego Grand Prix spodziewają się, chociażby zakłady bukmacherskie, które już dzisiaj przygotowały specjalną ofertę na to wydarzenie.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska Sp. z o.o. działający pod nazwą PZBuk: zezwolenie MF z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją tnbt digital. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń. Na linkedin - https://www.linkedin.com/in/filip-melnicki/