Typowanie czasu pole position, GP Belgii 2021, konkurs

Nagroda została ufundowana przez twórcę modeli F1 Race LineUp Handmade– Cezarego. Osoba która poprawnie wytypuje czas kwalifikacyjny otrzyma specjalnie spersonalizowany model toru F1 według swojego uznania!

WYNIKI: Wygrał arecz, który typował czas 2:00,358, czas pole position to Max Verstappen 1’59.765

Działalność Cezarego możecie znaleźć tutaj -  link


Model F1 Race LineUp prezentuje Twoją ulubioną nitkę toru Formuły 1 (bądź innej serii wyścigowej) na eleganckiej podstawce z miękkiego drewna. Materiał, z jakiego została wykonana podstawka to wysokiej jakości drzewo sosnowe pomalowane i zabezpieczone Profesjonalną Lakierobejcą, która nadaje poczucie jakości i elegancji naszemu modelowi.

Nazwa toru wyścigowego została wygrawerowana, starą metodą odbitkową i podkreślona czarną barwą - która świetnie komponuje się z czernią LineUp'u danego toru.

Typowanie

Regulamin konkursu

1. Typowania w konkursie można zgłaszać do godziny 14:55 polskiego czasu w sobotę 28.sierpnia 2021 roku, czyli na pięć minut przed rozpoczęciem kwalifikacji do GP Belgii 2021.

2. Typowanie obejmuje tylko czas zwycięzcy kwalifikacji. Nie typuje się nazwiska kierowcy, który wykręci ten czas. Typuje się czas zwycięzcy kwalifikacji uzyskany w trzecim segmencie czasówki – Q3. Jeżeli we wcześniejszej fazie kwalifikacji (Q1 lub Q2), jakiś kierowca uzyska lepszy czas, to tego wyniku nie będę brał pod uwagę. Jeżeli Q3 się nie odbędzie, to będę brał pod uwagę czas z Q2. Jeżeli nie odbędzie się Q2 i Q3, to będę brał pod uwagę wyniki Q1.

3. Uznawane będą tylko typy zgłoszone do konkursu poprzez zamieszczony poniżej formularz - google. Nie będę uznawał typów zamieszczonych np. w komentarzach do tego wpisu, czy wysyłanych w innej formie.

4. Zgłaszając swój udział do konkursu należy podać swoje imię lub pseudonim oraz poprawny adres e-mail. Adres e-mail zostanie przeze mnie wykorzystany tylko w razie ewentualnego kontaktu ze zwycięzcą. Imię lub pseudonim uczestnika opublikuję publicznie w tym tekście ogłaszając wyniki konkursu.

5. Osoba, która poprawnie wypełni formularz dostanie na swój adres e-mail potwierdzenie wysłania zgłoszenia do konkursu.

6. Nie ma możliwości edycji swoich typów, a zgłoszenia uczestników rozpoznaję na podstawie adresów e-mail. Jeśli ktoś z jednego adresu wyśle więcej niż jedno zgłoszenie, to będę uznawał jedynie to pierwsze. Kolejne zgłoszenia zignoruję.

7. Konkurs wygra ta osoba, której podany czas będzie najmniej różnił się od tego, który uzyska zwycięzca kwalifikacji.

8. W przypadku dwóch zwycięskich typów nagrodę otrzyma ta osoba, która wcześniej oddała swój typ.

9. Jeżeli kierowca, który wygra kwalifikacje zostałby z nich wykluczony, to typy będę odnosił do czasu kierowcy, który wykręcił drugi czas w kwalifikacjach (w trzecim segmencie – Q3).

10. Jeżeli kierowca, który wygra kwalifikacje otrzyma karę przesunięcia na polach startowych, to dalej będę uznawał czas jego okrążenia z Q3 do wyznaczenia zwycięzcy konkursu.

11. Zwycięzcę zabawy ogłoszę po kwalifikacjach. Później skontaktuję się z nim poprzez e-mail, aby uzyskać dane adresowe do wysyłki nagrody stworzone przez Cezarego.

12. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez właściciela bloga, https://www.f1fanklub.pl/ na potrzeby przeprowadzenia konkursu oraz na czas jego trwania.

13. Dane zostaną wykorzystane tylko do prawidłowego przeprowadzenia konkursu zgodnie z regulaminem.

14. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, lub do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.

15. Wszystkie dane osobowe wraz ze zgłoszeniami zostaną trwale usunięte w terminie do siedmiu dni po dniu podania do wiadomości rozstrzygnięcia konkursu.

16. Konkurs przeznaczony jest do mieszkańców Polski, wysyłka nagrody będzie możliwa tylko na obszarze tego kraju.

17. Zastrzegam sobie możliwość przerwania konkursu w dowolnym momencie w razie wyniknięcia problemów technicznych związanych z przyjmowaniem zgłoszeń.