Promocja na rok F1 TV Pro


Sezon zaczyna się już niedługo, standardowo rusza więc promocja na roczne pakiety F1 TV Pro i F1 TV Access. Można je kupić taniej o 25%, korzystając ze specjalnego kodu rabatowego. Promocja trwa tylko do 14 marca.

Tym samym F1 TV Pro w Polsce kosztuje 37,49 euro (około 170zł), a F1 TV Access kosztuje 20,24 euro (około 93zł). Promocja dotyczy tylko rocznej subskrypcji, bo kod rabatowy nie działa na miesięczne abonamenty. Promocja dotyczy również obecnych abonentów. 

W celu skorzystania z promocji klikamy subscribe oraz wybieramy jeden z rocznych pakietów klik – będzie pokazana pełna cena. Następnie w nowym oknie pojawi się opcja wyboru jednego z czterech pakietów i należy zaznaczyć jeden z rocznych pakietów (wciąż będzie pełna cena), a następnie ponownie kliknąć subscribe. Następnie pojawi się okno z potwierdzeniem płatności. Tam należy rozwinąć opcję “Voucher code” i w polu które się pojawi wpisać “F1TV25” (bez cudzysłowu) i zatwierdzić. W tym momencie cena widoczna u góry powinna obniżyć się o 25%. Później należy normalnie zapłacić. Aby móc kupić pakiet F1 TV należy mieć kartę płatniczą obsługującą zagraniczne płatności.


Zakup rocznego pakietu z wykorzystaniem kodu promocyjnego tworzy nową subskrypcję. Dla osób, które w tym momencie nie mają aktywnego abonamentu, nie robi to żadnej różnicy. Jeżeli ktoś natomiast ma obecnie aktywną subskrypcję, to zostanie ona skasowana i będzie się od nowa liczyło 12 miesięcy. Dlatego trzeba sobie to indywidualnie przeliczyć czy się opłaca.

Co znajduje się w pakiecie:

Komentarz angielski
Pełne relacje z testów zimowych na żywo
Wszystkie sesje treningowe i wyścigi sezonu 2021 wraz z wyborem kamer
Archiwum, w którym znajdziecie skróty i pełne wyścigi z poprzednich sezonów
Zbiór dodatkowych materiałów, filmów dokumentalnych o Formule 1
Dodatkowo mamy pełen dostęp do wszystkich sesji Formuły 2, 3 i Porsche Supercup

Jaka jest różnica między pakietami F1 TV Pro oraz F1 TV Access? W tym pierwszym są transmisje na żywo, a w drugim można tylko odtworzyć sesje po jej zakończeniu. Dodatkowo pewne specjalne materiały są tylko dostępne w opcji pro.