Poznaj tryb Mój Zespół, jedną z największych nowości F1 2020

Codemasters® zaprezentowali dziś nowy zwiastun gry F1® 2020 prezentujący w akcji jedną z największych nowości tegorocznej edycji. Tryb Mój Zespół pojawi się w tym roku po raz pierwszy w serii F1®. Wraz z docenianą przez fanów Karierą będziesz mógł za jego pomocą doświadczyć F1® 2020 jako kierowca i dyrektor zespołu jednocześnie, co zapewni ci wyjątkowy wgląd w świat F1®.

Wybierz kierowcę i stwórz unikalną identyfikację wizualną zespołu za pomocą schematów kolorów, logo i sponsora. Korzystając z naszego kompleksowego systemu oceny kierowców, będziesz mógł wybrać nowego kolegę z drużyny z listy startowej F2™ na rok 2019. Przejmij pełną kontrolę nad siedzibą i rozbudowuj ją wraz z osiąganymi przez twój zespół sukcesami. Zarządzaj zasobami oraz czasem pracowników i upewnij się, że wszyscy oni są odpowiednio zmotywowani do działania. Bądź jednak ostrożny przy inwestowaniu - jeśli fundusze się skończą, możesz być np. zmuszony do tymczasowego zamknięcia jednego z działów.

Zajmij swoje miejsce na starcie sezonu F1® jako jedenasty zespół, prowadząc bolid, który samodzielnie opracowaliście. Nie ma tu też miejsca na rywalizację wewnątrz zespołu, ponieważ… to ty jesteś jego szefem. Wykorzystaj zdobyte uznanie, aby ulepszyć różne działy w swojej siedzibie i badaj kluczowe parametry potrzebne do uzyskania przewagi na torze. Wygraj Mistrzostwo Świata ze swoim zespołem F1®!

Ponadto przed weekendem Codemasters opublikowali także przejazd po wirtualnej wersji Circuit de Gilles-Villeneuve, czyli toru na którym rozgrywa się Grand Prix Kanady. Jest to dodatkowo pierwsze wideo prezentujące rozgrywkę z F1® 2020 w trybie podzielonego ekranu! Wspomniany zwiastun możesz obejrzeć pod tym adresem: https://youtu.be/RjiQ9_rfLo4