Eleven Sports będzie pokazywać powtórki wyścigów F1

Sezon Formuły 1 jest w rozsypce. Wiele osób kupiło dostęp do kanałów Eleven Sports, a teraz przez najbliższe miesiące nie będzie żadnych nowych wyścigów. W związku z tym wprowadzono zmiany w ramówce Eleven Sports i w najbliższym czasie będą emitowane powtórki najciekawszych Grand Prix oraz specjalne wydania magazynu ElevenF1.

W informacji prasowej możemy przeczytać, że kanał Eleven Sports 1 rozpoczyna emisję codziennego programu ELEVEN Call Live, specjalnych wydań magazynu #ElevenF1 oraz powtórek najciekawszych sportowych wydarzeń.

Ponadto w każdy poniedziałek o 21:00 w Eleven Sports 1 oraz na fanpage’u ELEVEN SPORTS na Facebooku będzie można obejrzeć program #ElevenF1 Live. Z niego widzowie dowiedzą się o wszystkim, co dzieje się w świecie Formuły 1. Również w tym wypadku kibice będą mogli porozmawiać telefonicznie z dziennikarzami stacji.

Niestety stacja nie ma dostępu do historycznych wyścigów, w tym pierwszej kariery Roberta Kubicy. Więc możemy spodziewać się, że co najwyżej pokażą wyścigi, które były już u nich transmitowane. Tak więc przeglądajcie program stacji i szukajcie powtórek wyścigów.

Za to oficjalny kanał Formuły 1 na YouTubie zapowiedział, że tam właśnie mogą znaleźć się transmisje najciekawszych wyścigów w historii.

Aktualizacja, będą pokazywać wyścigi Roberta Kubicy z jego pierwszej kariery w F1.