Testy zimowe na żywo tylko w F1 TV Pro

19 lutego rozpoczynają się testy przed sezonem 2020. Przerwa była długa, ale na szczęście dobiega końca. Teraz zaczynamy sezon prezentacji nowych bolidów i zaraz po nich czeka nas ich testowanie. Wszystkie sześć dni testów będzie po raz pierwszy w historii transmitowane na żywo w F1 TV Pro.

Abonenci F1 TV Pro będą mieli dostęp do dwóch tur testów. Kamery będą towarzyszyć zespołom i zawodnikom na torze od 19 do 21 i  od 26 do 28 lutego. Każdego dnia od 9:00 do 13:00, a po przerwie obiadowej od 14:00 do 18:00 będzie można śledzić ich wyniki oraz postępy na torze.

W tym sezonie po raz pierwszy zespoły nie będą mogły się zasłaniać w boksach ściankami, także będzie do nich lepszy dostęp. Dodatkowo F1 TV Pro będzie również prowadzić codzienny program Tech Talk - analizujący najnowsze innowacje, które zespoły testują. Pojawią się również nowe specjalne konferencje prasowe codziennie w porze obiadowej.
Kolejnym dodatkiem będzie nowy live timing z testów, gdzie po raz pierwszy czasy będą udostępnione wszystkim fanom w oficjalnej aplikacji F1 z wszystkimi szczegółami. Czyli nawet będąc w pracy, możecie z telefonu śledzić swojego ulubionego zawodnika lub zespół, a prawdopodobnie dwa razy po pół dnia na torze będzie można zobaczyć też Roberta Kubicę za kierownicą Alfy Romeo.

Tak jak was ostatnio informowałem, spadła cena na roczny dostęp do usługi F1 TV Pro. Wcześniej kosztowała w Polsce 65€, nowa cena to 49,99€. Spadła również cena miesięcznego dostępu do 5,99€.

AKTUALIZACJA - od 19.02 będzie promocja 25% taniej z kodem. Czyli roczny pakiet będzie kosztował 37,50 € to jakieś 159,76zł

Pakiety można zakupić klikając w link i tym samym wspierając naszą stronę.

Co mamy poza testami zimowymi w pakiecie F1 TV Pro? Dostęp do streamów na żywo z każdej sesji Formuły 1, Formuły 2, Formuły 3 i Porsche Supercup. Dostęp do onboardów, team radio oraz rozbudowanego live timingu. Oczywiście w pakiecie jest też archiwum, w którym znajdziemy każdą sesję z obecnego sezonu, jak i powtórki wyścigów z poprzednich lat. Dodatkowo na platformie znajdują się filmy dokumentalne o historii tego sportu.