Dostęp do transmisji F1 TV za pół ceny

Promocja na transmisje Formuły 1 na cały sezon 2020 w F1 TV. Obecnie trwa promocja, w której można zapewnić sobie dostęp na cały przyszły rok za połowę ceny. Dodatkowo w zimie oczywiście będą relacje z testów, a czas świąteczny można wypełnić, oglądając archiwalne wyścigi.

Tylko do 22 grudnia 2019 roku można wykupić całoroczną subskrypcję F1 TV Pro oraz F1 TV Access za połowę ceny. W tym zawarte są transmisje F2, F3 i Porsche Supercup.

Z uwzględnieniem rabatu roczny pakiet F1 TV Pro w Polsce kosztuje 32,49 euro, czyli około 138 złotych zależnie od kursu, a F1 TV Access kosztuje 13,49 euro, czyli 57 złotych. Promocja dotyczy tylko rocznej subskrypcji, kod rabatowy nie działa na miesięczne abonamenty.

Jak kupić pakiet F1 TV i dostęp do transmisji F1 na cały sezon 2020?

W celu zakupienia pakietu klikamy w link lub baner poniżej (tym samym wspieracie naszą stronę), logujemy się lub zakładamy konto. Klikamy opcję subscribe. Wybieramy roczny pakiet, a w okienku "Voucher code" wpisujemy F150Cena w tym momencie spada o połowę. Możemy za nią standardowo zapłacić kartą.

Usługa zadebiutowała półtora roku temu i od tamtej pory jest dużo lepsza. Mamy tam dostęp do transmisji na żywo z każdej sesji, powtórki, obraz z kamer w bolidach oraz rozszerzony live timing. Dodatkowo można oglądać serie towarzyszące Formule 1 jak na przykład F2.

Zakup rocznego pakietu w tym momencie z wykorzystaniem kodu promocyjnego tworzy nową subskrypcję. Dla osób, które w tym momencie nie mają aktywnego abonamentu, nie robi to żadnej różnicy. Jeżeli ktoś natomiast ma obecnie aktywną subskrypcję, to zostanie ona skasowana i będzie się od nowa liczyło 12 miesięcy

Dodam tylko, że w F1 TV język polski jest niedostępny, komentarz jest po angielsku i w tym języku też jest zdecydowana większa część dostępnych treści.