Top Ad unit 728 × 90

 

Williams ma 2 nowe skrzydła na GP Meksyku

Williams FW42
Williams przywiózł do Meksyku drugie eksperymentalne skrzydło. Takie samo, z jakim Kubica jeździł w treningach w Japonii. Polak nie wie jeszcze, czy będą mogli z niego skorzystać w wyścigu.

Kubica skarżył się dwa tygodnie temu na zespół, po tym, jak nie zdecydowali się skorzystać z nowego skrzydła w wyścigu. Zdaniem Roberta zabranie mu tej części na wyścig było decyzją polityczną.

George Russell powiedział, że ta część ma się przydać bardziej chłopakom od aerodynamiki, ponieważ siedząc w bolidzie, nie odczuwa prawdziwego zysku. Kubica twierdził, że miał pozytywne odczucia po treningach.

Kubica na pytanie, czy będzie jeździł z nowymi częściami, odpowiedział:

"Nie wiem, bo szczerze mówiąc, nawet nie pytam. Więc myślę, że będziemy musieli zobaczyć, jaka będzie sytuacja, a następnie jechać z tym, co będziemy mieli. Po prostu nie chcę zbytnio zagłębiać się w szczegóły i to wszystko."

Wiadomo natomiast, że Nicholas Latifi pojedzie ze starym pakietem w pierwszym treningu. Elementy aktualnego pakietu wrócą do bolidu, kiedy za kółkiem pojawi się Robert Kubica
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.