Top Ad unit 728 × 90

 

McLaren nie planuje radykalnych zmian w 2020 roku

Dyrektor zespołu McLaren, Andreas Seidl stwierdził, że przyszłoroczna stabilizacja w przepisach jest dla nich szansą na lepsze wyniki. Jednocześnie mówi o tym, że kolejny bolid McLarena nie będzie jakąś rewolucyjną konstrukcją.

Pomarańczowi są na najlepszej drodze do uzyskania czwartego miejsca w klasyfikacji konstruktorów na koniec sezonu. W końcu wyszli z dołka, w który trafili po współpracy z Hondą.

"Nasz cel jest jasny, że chcemy zrobić kolejny krok, więc miejmy nadzieję, że będziemy mogli przeskoczyć gdzieś pomiędzy tym, gdzie jesteśmy teraz, a trzema najlepszymi zespołami. Co byłoby kolejnym, jak sądzę, wielkim osiągnięciem dla nas, jako zespołu".

Porównując wyniku McLarena i innych zespołów, jeśli chodzi o czasy okrążeń. To zespół ten najwięcej zyskał z wszystkich na dystansie jednego okrążenia. W kolejnych wyścigach również będą testować kolejne poprawki.

"Wciąż mamy poprawki, które przywozimy do tegorocznego bolidu. Mam na myśli to, że przepisy są prawie takie same i są rzeczy, które można przenieść do przyszłorocznej konstrukcji. Nie jest jednak tak, że opracowujemy nowe części dla przyszłorocznego auta, a następnie je przywozimy na tor" - powiedział Seidl, zapytany, czy McLaren testuje już części na sezon 2020 w obecnym aucie.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.