Top Ad unit 728 × 90

 

Russell "kopiuje" Hamiltona

George Russell uczył się od Lewisa Hamiltona podejścia do Formuły 1 i przyjmowania niektórych technik mistrza świata w celu poprawy swoich wyników.

Obecny kierowca Williamsa miał okazję obserwować Hamiltona z bliska w trakcie poprzedniego sezonu i testów z Mercedesem. Uczestniczył wtedy w odprawach i miał okazję zaznajomić się z techniką pracy Lewisa.

Russell powiedział o Hamiltonie: "To najbardziej kompletny kierowca, jakiego kiedykolwiek spotkałem. Myślę, że mogę się od niego wiele nauczyć".

George dodał, że etyka pracy Hamiltona jest przez niektórych niedoceniana. Obecna Formuła 1 jest tak zaawansowana, że każdy minimalny uzysk może wiele zmienić.

Brytyjczyk pierwszy raz w ten weekend będzie ścigał się bolidem F1 w Singapurze. Jeszcze przed pierwszą sesją mówił, że to długi tor i mega ważne będzie zarządzanie oponami. Kubica był od niego szybszy w pierwszym treningu, ale zapewne Russell szybko powinien się wjeździć w ten tor.

Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.