Top Ad unit 728 × 90

 

Kolejna aktualizacja stanu zdrowia Juana Manueala Correi

Rodzice Juana Manuela Correi, który został poważnie ranny w wypadku Formuły 2, wydali oświadczenie dotyczącą jego stanu zdrowia. Correa pozostaje w śpiączce na oddziale intensywnej terapii w londyńskim szpitalu, do którego został przeniesiony kilka dni po wypadku na Spa-Francorchamps.

Juan Manuel pozostaje w stanie śpiączki farmakologicznej, aby jego płuca mogły jak najwięcej odpocząć i się zrezenerować po wypadku. W dalszym ciągu jest podłączony do ECMO (ciągłe pozaustrojowe natlenianie krwi). Wiele kluczowych wskaźników życiowych uległo nieznacznej poprawie, podczas gdy inne nieznacznie się pogorszyły.

Według jego rodziców stan Correi poprawia się powoli. „Wierzymy w siłę i determinację naszego syna, widzimy niewielką poprawę jako wskazówkę, że los zaczyna sprzyjać, potrzebujemy, tylko żeby zrobił to trochę szybciej.

Lekarze nadal monitorują i zmieniają bandaże, jeśli to konieczne, i potwierdzają, że złamania są liczne i poważne. Wymagane będą dodatkowe operacje, gdy stan płuc Juana Manuela poprawi się na tyle by lekarze mogli kontynuować leczenie.

Rodzina Correi podziękowała również fanom za wsparcie.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.