Top Ad unit 728 × 90

 

Juan Manuel Correa w śpiączce

Rodzice Juana Manueala Correa wydali nowe oświadczenie dotyczące aktualnego stanu zdrowia swojego syna. Zawodnik F2 brał udział w wypadku, w którym w zeszłą sobotę zginął Anthoine Hubert, został przetransportowany do szpitala w Wielkiej Brytanii, który specjalizuje się w problemach z oddychaniem.

W oświadczeniu możemy przeczytać, że po początkowym leczeniu głównie obrażeń nóg i kręgosłupa pojawiły się nowe komplikacje, a dokładniej zespół ostrej niewydolności oddechowej. Jest to uraz uważany za powszechny w wypadkach, w którym występuje mocne uderzenie lub wstrząs, takich jak ten.

Juan obecnie wprowadzony został w stan śpiączki farmakologicznej na oddziale intensywnej terapii. Z tego, co zrozumiałem, to jest podłączony do respiratora i jest wspierany przez ECMO (ciągłe pozaustrojowe natlenianie krwi). Jego stan został określony jako krytyczny, ale stabilny.

Miejmy nadzieję, że jego stan się poprawi, a młode ciało wyjdzie z tego wypadku w jak najlepszym stanie.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.