Top Ad unit 728 × 90

 

Paddy Lowe oficjalnie opuszcza zespół Williams

Zespół Williams Racing oficjalnie potwierdził, że Paddy Lowe opuścił ekipę. W krótkiej wypowiedzi pożegnalnej były szef techniczny zespołu tłumaczy się, że nie widzi już siebie w ekipie Williams oraz życzy całemu zespołowi powodzenia w dalszych pracach.

"Po okresie dłuższej refleksji podjąłem ważną decyzję, że nie powrócę już do pracy w zespole Williams. Z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim kibicom, którzy są niesamowici oraz życzyć powodzenia moim byłym współpracownikom. Trzymam za was mocno kciuki, by udało się wam sprostać wszystkim wyzwaniom."

Claire Williams dodała "Rozumiemy i szanujemy decyzję, którą podjął Paddy. Dziękujemy mu za wszystko i życzymy szczęścia w dalszej karierze zawodowej."

W sumie nie zmieni to nic jeśli chodzi o sytuację Roberta Kubicy w zespole. Paddy Lowe był odpowiedzialny za budowę dwóch chyba najbardziej nieudanych konstrukcji zespołu, czyli zeszłoroczny i tegoroczny bolid Williamsa.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.