Nowa książka Kubica i odjazdowy świat wyścigów samochodowych

Nowa książka dla najmłodszych w w bestsellerowej serii #SUPERHEROSI. Ta historia miała potoczyć się inaczej. Młody chłopak z Polski chciał zostać najlepszym kierowcą świata. Miał do tego wielki talent i jeszcze większy charakter. Ale kiedy był naprawdę blisko celu, dopadło go przeznaczenie. Robert Kubica, jak nikt inny, wie, że „wygrać” nie zawsze znaczy „być pierwszym na mecie”. Poznajcie jego historię.

Miał trzynaście lat, kiedy został kartingowym mistrzem Europy i wicemistrzem świata. Dwadzieścia trzy – kiedy niemal seryjnie stawał na podium Formuły 1, do której dotarł jako pierwszy Polak w historii. Dwadzieścia sześć – kiedy dramatyczny wypadek przerwał jego karierę. Powrót do grona najlepszych wydawał się niemożliwy. Ale dla Roberta Kubicy słowo „niemożliwe” nie istnieje”.

Yvette Żółtowska-Darska ─ autorka znakomitych książek dla dzieci Lewy, Pazdan, Szczęsny i Grosicki oraz Messi, Ronaldo, Ibra i Neymar JR. Wieloletnia szefowa TVN style, dziś pisarka i mama 14-letniego syna. Zainspirowana jego zainteresowaniami, wymyśliła całkowicie nową koncepcję książek dla dzieci: biografie ich sportowych idoli. Po serii książek piłkarskich opisuje dla nas świat wyścigów samochodowych.

Wydawnictwo Burda Media Polska
ul. Marynarska 15, 02-674 Warszawa

https://www.facebook.com/burdaksiazki

http://www.burdaksiazki.pl