Top Ad unit 728 × 90

 

Kto transmituje F1, F2, F3 w Polsce w latach 2019-2022

W tym roku jak dobrze wiecie mamy szaleństwo związane z Robertem Kubicą. Wszyscy bili się o pokazywanie transmisji z wyścigów Formuły 1, ostatecznie prawa miał jednak kanał Eleven Sports,  którego właściciel Polsat, pokazuje nam tylko skrót wyścigu w Polsat Sport, a samą sublicencję na pokazywanie części transmisji sprzedał TVP Sport.

Prawa do Formuły 1 zakupione mieli jednak tylko do końca sezonu 2019, teraz przedłużyli je i uzyskali wyłączne prawa do transmitowania w całości zawodów Formuły 1 w kolejnych sezonach 2020, 2021 i 2022.

Stacja pokazuje zawody Formuła 1 nieprzerwanie od 2016 roku oferując widzom relacje na żywo, ze wszystkich wyścigów, kwalifikacji oraz treningów. Dodatkowo jest studio z "znawcami" sportu przed i po każdej transmisji.

Eleven będzie ponownie udzielał sublicencji na pokazywanie skrótów Polsatowi (co może oznaczać Polsat Sport) oraz, w sezonie 2019, do równoległego, częściowego transmitowania wyścigów w TVP, dzięki czemu relacje z Formułą 1 będą szeroko dostępne dla Polskich widzów.

Nowa umowa zostaje zawarta w niezwykłe ciekawie zapowiadającym się dla polskich kibiców sezonie Formuły 1, w którym Robert Kubica powraca do rywalizacji w gronie najlepszych kierowców świata.

Porozumienie obejmuje również prawa do mistrzostw Formuły 2 i 3 oraz Porsche Supercup w latach 2019 - 2022. Zawody te pokazywane będą na kanałach sportowych Polsatu.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.