Top Ad unit 728 × 90

 

Formuła 1 oficjalnie w TVP - jest haczyk


Przeczytaliście o tym pierwszy raz tutaj. Formuła 1 już od jutra w TVP. Jacek Kurski właśnie o tym poinformował na twitterze. Wydawało się to niemożliwe, a jednak. Jest jednak haczyk. Wyścigi będą pokazywane dopiero od 45 minuty.

Kibice wyjątkowy sezon Polaka będą mogli oglądać w Telewizji Polskiej. Wszystkie wyścigi będą transmitowane w TVP Sport, na stronie TVPSPORT.PL i w aplikacji mobilnej od 45. minuty. Tylko na takich warunkach TVP mogło nabyć prawa do pokazywania wyścigów Formuły 1.

Niedzielne Grand Prix poprzedzi studio, które rozpocznie się już o godzinie 6:00. Gośćmi będą Jakub Przygoński i Michał Owczarek, a poprowadzi je Maciej Kurzajewski. Rywalizację na torze skomentują Maciej Iwański i Sławomir Kwiatkowski.

Może i ta transmisja od 45 minuty nie jest jakaś standardowa, ale dopiero co pisaliśmy o tym, że F1 musi sprawić, że pozyskiwanie fanów będzie łatwiejsze, to publiczna telewizja na pewno jest dobrym ruchem. Ci co kupili dostępy w Eleven czy F1TV przecież tam oglądać nie muszą, a na pewno znajdą się osoby które włączą ten kanał nie tylko ze względu na Kubicę i zostaną kibicem

Transmisje odbywać się będą w kanale TVP Sport.


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.