Top Ad unit 728 × 90

 

Wyniki 1 dnia testów zimowych 2019

Ferrari było najszybsze pierwszego dnia testów i przejechało najwięcej okrążeń z wszystkich zespołów. To małe powiadomienie dla innych, że w tym sezonie nie można sobie z nimi żartować. Vettel przejechał 169 okrążeń Circuit de Catalunya, czyli dwa i pół dystanse Grand Prix w osiem godzin.

Carlos Sainz Jnr zaprowadził McLarena tam gdzie już najwięksi fani nawet go dawno nie widzieli. Hiszpan wykręcił drugi czas w bolidzie który ewidentnie korzysta z usprawnionej na ten sezon jednostki napędowej Renault.

Kimi Raikkonen zaprezentował z samego rana Alfę Romeo w jej naturalnym środowisku, czyli na lawecie po tym jak zaparkował w czwartym zakręcie w pułapce żwirowej. Później zdołał wykręcić 114 okrążeń.

Red Bull przejechał 128 okrążeń z nowym dostawcą jednostek napędowych czyli Hondą. Verstappen zakończył dzień na czwartym miejscu. Kvyat z drugą Hondą był szósty.

Williams się dziś nie zaprezentował, jutro też nie planują. Więcej o tym przeczytacie tutaj 

Mercedes i Renault dziś spokojnie kręcili dosyć wolne czasy, nie pokazali jeszcze finalnego tempa.


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.