Top Ad unit 728 × 90

 

W Williamsie nie jest kolorowo

Andrew Benson podał kilka szczegółów odnośnie problemów Williamsa, który najpierw zrezygnował z poniedziałkowej jeździe w zimowych testach, a później poinformował też o przesunięciu pierwszych jazd FW42 najwcześniej na środę.

Wygląda na to, że w zespole nie jest zbyt kolorowo, pomijają samo malowanie bolidu.

"Bolid jest nadal w fabryce w Grove, obecnie mają nadzieję na to, że wyleci do Hiszpanii wieczorem we wtorek. To oznacza, że rano w środę raczej go na torze nie zobaczymy. Mają nadzieję na start w trakcie dnia"

Zespoły obecnie bardzo dużo części same tworzą. Najwidoczniej nie wszystkie wyjechały z fabryki na czas i mają braki. Może coś co wyprodukowali też nie pasuje. Szczegółów nie podają. To nie jest tak, że problem jest z faktycznym złożeniem części, a ich spasowaniem.

Opóźnienia źle świadczą o Paddym Lowe, który dołączył do zespołu w 2017 roku i jest odpowiedzialny za bolid. Wtyki Bensona z Williamsa twierdzą, że nawet jak pojawią się na torze to bolid nie jest szybki.

Źródła mówią, że jest dwie sekundy wolniejszy niż zeszłoroczny i tym samym najwolniejszy w całej stawce. Ferrari twierdziło, że zmiany w regulaminie spowalniają bolidy o 1,5 sekundy ale część z tej straty udało im się odzyskać, w Williamsie nie jest tak kolorowo.


Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.