Top Ad unit 728 × 90

 

Nowa gra karciana F1

Dziś w sklepie Google Play pojawiła się nowa gra karciana dla fanów Formuły 1. Zbiera się karty z kierowcami, torami i inne specjalne, a następnie gra nimi 1 na 1 w wyścig podzielony na tury. Dodatkowo można się też wymieniać kartami.

Gra pojawiła się jako beta. Tutaj można zapisać się na testy LINK, a następnie z tego samego miejsca można przejść już do sklepu LINK i tam pobrać grę.

W trakcie zakładania konta nie działa jeszcze połączenie z facebookiem, a w trakcie rejestracji możecie podać mój login "PAWELF1" jako polecającego. Dzięki temu dostaniecie monety, które można przeznaczyć na nowe karty.

W każdej turze wyścigu wybieramy jedną z trzech kart, które pozwolą nam szybciej przejechać okrążenie wyścigu. Zasady są bardzo proste. Wcześniej wybieramy nasz zestaw wszystkich kart. Zresztą pobierajcie i zobaczcie sami to nic nie kosztuje. Wprawdzie w grze można kupić karty za prawdziwe pieniądze, ale nie jest to wymagane.
Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.