Top Ad unit 728 × 90

 

Wyniki 1 treningu przed GP Hiszpanii 2018


Robert Kubica brał udział w pierwszej oficjalnej sesji treningowej w trakcie weekendu Grand Prix w tym sezonie. Sesję zakończył dopiero na 19 pozycji pomimo korzystania z super miękkiej mieszanki, ale to nie wina kierowcy, zespół Williamsa był w tej sesji najwolniejszy, Stroll zakończył sesję po tym jak wypadł z toru, a był do tego momentu pół sekundy wolniejszy od Roberta. Daniel Ricciardo również zakończył sesję po uderzeniu w bandę.

W 1 treningu najszybszy był Bottas przed Hamiltonem. Na kolejnych pozycjach Vettel i Verstappen. Fernando Alonso z nowymi poprawkami w McLarenie był wysoko na szóstej pozycji tuż za Kimim Raikkonenem.

W popołudniowej sesji już Roberta nie zobaczymy. Polak przejechał dziś 24 okrążenia i na tor wróci po weekendzie w trakcie dni testowych Williamsa. Kolejny pierwszy trening będzie jechał dopiero w Austrii i na koniec sezonu w Abu Zabi.Wszelkie prawa zastrzeżone F1 Fan Klub © 2010 - 2019
This website is unofficial and is not associated in any way with the Formula One group of companies. F1, and related marks are trade marks of Formula One Licensing B.V.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *

Obsługiwane przez usługę Blogger.