Spadła cena na cały sezon F1 - 98zł do końca listopada

Za nami już jeden wyścig, a do końca sezonu 20 Grand Prix, w tym kolejne już w ten weekend. Dlatego jeśli ktoś się jeszcze nie zdecydował to dobry moment. Cena spadła do 98 złotych. Warto sobie zagwarantować dostęp do transmisji Formuły 1. Jak dobrze wiecie od kilku lat jest on płatny i raczej w najbliższym czasie nie ma żadnych szans, żeby to uległo zmianie.

W poprzednim roku strona promowała dostęp przez Playera i tak jest też teraz. Klikając w link zostaniecie przeniesieni na stronę na której można kupić dostęp na cały sezon w promocyjnej cenie 98 złotych. Średnio wychodzi wtedy 4,90 na wyścig i nie musicie się przejmować dostępem, macie go na telewizorze, komórce i komputerze gdziekolwiek jesteście, o ile macie dostęp do internetu.

Oczywiście w dostępie mamy nie tylko transmisje Formuły 1. Do tego dochodzi piłkarska liga Włoska, Hiszpańska, Niemiecka i Francuska, a to na pewno cenny dodatek dla fanów piłki nożnej.

Dodatkowo kupując pakiet z tego miejsca wspieracie moją stronę, więc serdecznie zapraszam do zakupu poprzez baner lub klikając na ten link

W playerze przez 3 dni od zakończenia transmisji dostępna jest powtórka każdej sesji i studia. Przykładowo tutaj będą dostępne powtórki GP Bahrajnu 2018